• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-1886-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

دانش نهادهایی چون جهاددانشگاهی می‌تواند راهگشا باشد


رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: بهره‌مندی از توان بخش غیردولتی همچون جهاددانشگاهی می‌تواند شهر زنجان را به سمت شکوفایی پیش ببرد و ظرفیت خوبی برای شهر است.


احمد نصیری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه برای توسعه شهر باید از توان بخش خصوصی بهره برد، اظهار کرد: منابع مالی شهرداری زنجان محدود است و با توجه به حجم کار، برای پیشبرد اهداف باید از توان بخش خصوصی بهره برد و نیز استفاده از دانش نهادهایی همچون جهاددانشگاهی می‌تواند راهگشا باشد .


وی تصریح‌ کرد: استفاده از دانش جوانان در حوزه‌های مختلف، از جمله توسعه شهری می‌تواند ضامن کارها باشد و قطعا با هزینه کمتر می‌توان نتیجه بهتری را به دست آورد و این مورد باید مدنظر مدیران شهری قرار گیرد.


نصیری گفت: با توجه به ماهیت فعالیت جهاددانشگاهی و توجه عمیق جهادگران این نهاد به موضوع پژوهش در حوزه‌های مختلف می‌توان از این ظرفیت‌ها بهره برد و باید در استان نیز این موضوع مورد توجه قرار گیرد .


این مسئول با اشاره به اینکه برای توسعه شهری نیاز به مطالعات علمی و اجرایی شدن آن داریم، افزود: می‌توان از قابلیت‌های این نهاد انقلابی در این بخش استفاده کرد و با توجه به اینکه شورای شهر به عنوان تصمیم‌گیرنده برای شهر به‌‌شمار می‌آید می‌توانیم به این موضوع توجه بیشتری داشته باشیم .


نصیری همچنین با اشاره به توان جهاددانشگاهی استان در اجرای برنامه‌های مختلف از جمله برنامه‌های فرهنگی، گفت: طی سال‌های گذشته شاهد تحرک در برنامه‌های فرهنگی شهر زنجان هستیم و در این حوزه نیز می‌توانیم از تجربیات این نهاد انقلابی استفاده کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: