• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-2585-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان:

آزادگان مصداق بارز فرهنگ پایداری و مقاومت هستند


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: آزادگان مصداق بارز فرهنگ پایداری و مقاومت هستند که باید این روز به صورت مردمی برگزار شود.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی کاظمی ظهر امروز در جلسه گرامی‌داشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، اظهار کرد: سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی یکی از مهمترین و ماندگارترین صحنه‌های ثبت شده انقلاب اسلامی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی دومین روز ماندگار در تاریخ کشور محسوب می‌شود که موجب شادی ملت ایران شده بود .


وی افزود: برگزاری روز بزرگداشت ورود آزادگان سرافراز به کشور باید مردمی برگزار شود؛ چراکه این مشارکت پررنگ موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شود .


کاظمی خاطرنشان کرد: استان زنجان 586 آزاده دوران دفاع‌مقدس دارد که هر ساله در راستای گرامی‌داشت جایگاه آزادگان از سوی ادارات و دستگاه‌های استان از آزادگان شاغل در آن دستگاه تقدیر به عمل می‌آید .


وی یادآور شد: این مراسم باید با شکوه بیشتری برگزار شود، زیرا آزادگان مصداق بارز فرهنگ پایداری و مقاومت هستند و باید این فرهنگ به جامعه به خوبی شناسانده شود، زیرا آزادگان و جانبازان ادامه‌دهنده راه شهدا در جامعه محسوب می‌شوند .


در ادامه این جلسه، معاون بهداشت و درمان اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان اظهار کرد: طرح پایش سلامت یکی از مهمترین برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است که این طرح با هدف نظارت بر سلامت روحی و جسمی آزادگان و ایثارگران اجرا می‌شود .


علیرضا حیدری در ادامه افزود: به مناسبت 26 مردادماه  سالروز ورود آزادگان به میهن وضعیت سلامت آزادگان قالب طرح پایش سلامت در اولویت کاری بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گرفته است .


وی یادآور شد: طرح پایش سلامت آزادگان با همکاری بیمارستان ارتش اجرا می‌شود که در این طرح آزادگان جهت ویزیت و انجام آزمایشات پزشکی مورد معاینه قرار گرفته تا به وضعیت جسمی و روحی آزادگان رسیدگی شود تا در صورت نیاز، به متخصص مربوطه ارجاع داده شوند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: