• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-17614-5
  • خبرنگار : 28025
  • منبع خبر : ----

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان:

اطلاع‌رسانی نکردن خدمات دستگاه‌ها، تصور نارضایتی در مردم ایجاد کرده است


مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان، به انعکاس اقدامات انجام شده در دستگاه‌ها تاکید کرد و گفت: بخشی از نارضایتی مردم به عدم آگاهی آن‌ها از فعالیت دستگاه‌ها مربوط می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مسیح‌الله سلطانی در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دولت اظهار کرد: در گرامی‌داشت این هفته باید از اقدامات کلیشه‌ای سال‌های گذشته فاصله بگیریم و باید بدانیم که حتی با وجود کمبود اعتبارات، اقدامات خوبی در دستگاه‌ها انجام می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه برای اینکه تصویر روشنی از وضعیت اجتماعی جامعه داشته باشیم، پژوهش‌هایی را توسط متخصصان امر انجام می‌دهیم، تصریح کرد: برخی از مردم از دستگاه‌های دولتی و بعضی نهادها انتقاد دارند اما باید بدانیم این راه نارضایتی‌ها برای این نیست که اقدامات خوبی در دستگاه‌ها انجام نشده و به این موضوع برمی‌گردد که نتوانستند اطلاع‌رسانی درستی انجام دهند.

 

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان با اشاره به اینکه ارائه آمار اشتغال و بیکاری شاخص‌های مخصوص به خود را دارد، خاطرنشان کرد: یکی از این شاخص‌ها آمار بیمه‌شدگان است که نشان از تعداد شاغلان دارد.

 

در ادامه این جلسه، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان نیز فعالیت کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید، کارگروه اشتغال و شورای هماهنگی بانک‌ها را از اقدامات مهم دولتی در راستای بهبود وضعیت اقتصاد و اشتغال عنوان کرد و افزود: راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه‌گذاری نیز یکی از اقدامات مهم در این بخش است.

 

محمدرضا آبی‌پور با اشاره به اینکه استان زنجان در جذب اعتبارات حوزه اشتغال روستایی جزو رتبه‌های ۱۰ و ۱۱ کشور قرار دارد، خاطرنشان کرد: ۷۰ میلیارد تومان از سهم ۱۰۰ میلیارد تومانی استان زنجان در این بخش در سامانه ثبت شده که امیدواریم با جذب منابع بیشتر رتبه استان را به زیر ۱۰ برسانیم.

 

وی به بخشودگی جرایم مالیاتی و تامین‌اجتماعی برخی واحدهای تولیدی در راستای بهبود وضعیت کسب و کار اشاره کرد و گفت: با توجه به شناسایی مودیان جدید و شناسایی فرارهای مالیاتی، ۱۸ درصد مازاد درآمد در این بخش داشتیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: