• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-17814-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

نقد منصفانه باعث گره‌گشایی مشکلات می‌شود


نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: نقد منصفانه باعث گره‌گشایی در امورات می‌شود و رسانه‌ها باید به این وظیفه خود عمل کنند.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مسعود مرادخانی صبح امروز در بازدید از خبرگزاری ایسنا به مناسبت روز خبرنگار، اظهار کرد: رسانه‌ها باید به این نکته توجه داشته باشند که با رصد مناسب امور می‌توانند نقاط ضعف را احصا کرده و به‌درستی به نقد کارشناسانه موضوع بپردازند.


وی تصریح‌ کرد: در شرایطی که نقد درست و توام با نگاهی منصفانه باشد، مسئولان نیز باید خود را موظف به رفع نواقص کنند و در حوزه شهری نیز امیدواریم این اتفاق رخ دهد.


این عضو شورای اسلامی شهر زنجان با در نظر گرفتن اهمیت جایگاه نقد، گفت: نقد سازنده و آگاهانه فرصت عملکرد بهتر مسئولان است، به همین جهت نباید با به انفعال کشاندن مدیران رسانه، ‌مانع نقد سازنده شد .


مرادخانی با بیان این مهم که مطالبات مردم باید یکی از مهم‌ترین رویکردهای رسانه‌ها باشد، بیان کرد: مسئولان با در نظر گرفتن اهمیت جایگاه رسانه به عنوان تریبون بیان مطالبات مردم باید پاسخ‌گو باشند .


وی با تامل بر اهمیت جایگاه نقد، خاطرنشان کرد: نقد سازنده و آگاهانه در آگاهی‌بخشی و بصیرت‌افزایی مردم نقش به‌سزایی دارد، از این رو نباید این عنصر مورد هجمه قرار گیرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: