• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-17914-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

سرپرست جهاددانشگاهی استان زنجان تاکید کرد:

لزوم حفظ اصالت و قداست خبر و خبرنگار


رئیس جهادانشگاهی استان زنجان گفت: حفظ اصالت و قداست خبر و حرفه خبرنگاری باید حفظ شود.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، کامران جعفری با حضور در خبرگزاری ایسنا، ضمن گرامی‌داشت 17 مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهید، محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: حفظ اصالت و قداست خبر و حرفه خبرنگاری موضوعی است که انتظار می‌رود همه خبرنگاران این رسانه تا پایان دوره خدمت خود همانند گذشته همواره بر این مهم اهتمام ورزند.


این مسئول ادامه داد: در حال حاضر تولید خبر و انتشار سالم خبر با وجود فضای مجازی و شبکه‌ها و پیام‌رسان‌های مختلف و رایج به امری خطیر تبدیل شده که مسئولیت آن با خبرنگاران است و آنان نسبت به این مسئله در قبال جامعه مسئولیت دارند.


وی انتشار خبر سالم و حفظ قداست خبر را اولویت فضای کنونی جامعه دانست و افزود: خبرنگاران خبرگزاری ایسنا و ایکنا همواره همراه و همگام با جهاددانشگاهی در همه اقدامات، هستند و اقدامات جهاددانشگاهی در زمینه‌های مختلف خدمت‌رسانی به مردم را در جامعه به منصه‌ظهور می‌گذارند.


جعفری با تاکید بر تولید و مخابره اخبار خوب، مفید و امیدبخش، خاطرنشان کرد: ترویج و انتشار امید در فضای کنونی جامعه اقدامی است که انتظار می‌رود خبرنگاران آن را مدنظر قرار داده و عملیاتی کنند.


سرپرست جهاددانشگاهی استان زنجان، یادآور شد: این نهاد به دنبال آن است که فضای فعالیت خبرنگاران خبرگزاری‌های زیرمجموعه خود را در همه بخش‌ها بهبود ببخشد تا بخشی از مشکلات و شرایط سخت خبرنگاران را کاهش دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: