• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-2387-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان:

کشور به مسئولان انقلابی نیاز دارد


مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: امروز کشور به مسئولانی نیاز دارد که در زمان مسئولیت و پس از آن، انقلابی عمل کرده و انقلابی بمانند .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مرتضی صفری ظهر امروز در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان زنجان، اظهار کرد: در مقطع کنونی کشور، دشمنان نظام با همه امکانات جهت ضربه زدن به پایه‌های اصلی نظام به میدان آمده تا با به راه انداختن جنگ روانی بزرگ، مردم را نسبت به انقلاب اسلامی بدبین کنند.


وی تصریح کرد: مهم‌ترین وظیفه‌ای که رسانه‌ها در این شرایط کشور بر عهده دارند، ارائه تحلیلی درست از وضعیت کشور است . اگر خبرنگاری در ارائه تحلیل دچار اشتباه شد، این خطا در ادامه به جامعه نیز سرایت خواهد کرد .


مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در ادامه افزود: رسانه‌ها و مطبوعات استان زنجان همواره در راستای امیددهی و تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند که این نشان از جایگاه والای رسانه در بین مردم این استان دارد .


مدیرکل صدا و سیمای استان زنجان خاطرنشان کرد: امروز کشور به مسئولانی نیاز دارد که چه در زمان مسئولیت هستند و چه دوران مسئولیت‌شان در نظام تمام شده، انقلابی عمل کرده و انقلابی بمانند که این موجب بازسازی سرمایه‌های اجتماعی در جامعه خواهد بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: