• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-18114-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

نماینده عالی دولت در استان زنجان:

مدیران با مدیریت جهادی، هزینه‌های نظام اداری را کاهش دهند


نماینده عالی دولت در استان زنجان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با مدیریت جهادی، هزینه نظام اداری و بودجه‌ای کشور را کاهش دهند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اسدالله درویش‌امیری صبح امروز در همایش نقش فرهنگ و مدیریت جهادی در حمایت از کالای ایرانی و ترویج فریضه زکات با تاکید بر ضرورت مدیریت جهادی برای پاسخ به درخواست‌های اجتماعی و اقتصادی مردم، اظهار کرد: امروز کشور در شرایط خاصی قرار دارد و مدیریت جهادی برای پاسخ به مطالبات مردم، ضروری به نظر می‌رسد.

 

استاندار زنجان ادامه داد: امروز کشور در شرایط ویژه‌ای از نظر اقتصادی، سیاسی و روابط بین‌الملل قرار دارد و اگر لزوم مدیریت جهادی در این وضعیت را درک نکنیم، تهدیدی برای کشور محسوب می‌شود.

 

وی به تکیه بر منابع داخلی تاکید کرد و افزود: در شرایط امروز معنایی ندارد که مردم برای انبار کردن کالا در منزل به فروشگاه‌ها هجوم ببرند. مدیران جهادی نیز باید مشکلات در حوزه خود را پیگیری و اطلاع‌رسانی کنند و نگذارند درخواست‌های صنفی، اجتماعی و اقتصادی به بحران‌های امنیتی تبدیل شود.

 

درویش‌امیری با تاکید بر اینکه مدیران به جای منافع فردی به منافع ملی بیاندیشند، خاطرنشان کرد: به پاسداری خون شهدا، تکریم نیازمندان، پایداری به ارزش‌های انقلاب و امام (ره) همه پشتیبان رهبر معظم انقلاب باشیم و با انسجام و همدلی مشکلات را حل کرده و با زیاده‌خواهی آمریکا و خودکامگی ترامپ مقابله کنیم.

 

نماینده عالی دولت در استان زنجان با اشاره به اینکه تولید داخلی، شناسنامه کشور محسوب می شود، یادآور شد: کشورهای توسعه یافته با تولیدات‌شان خود را معرفی می‌کنند و ما نیز باید با استفاده از توان متخصصان و بالا بردن کیفیت محصولات، ضمن حمایت از اشتغال، خود را به دنیا بشناسانیم و در حوزه صادرات گام برداریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: