• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-18214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان:

فرهنگ ایثار به درستی برای مردم تعریف شود


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان اظهار کرد: خبرنگاران، فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی دستگاه‌ها را با زبان تلطیف شده بیان کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی کاظمی در بازدید از خبرگزاری ایسنا، به مناسبت روز خبرنگار با اشاره به اینکه خبرنگاران در خط مقدم اطلاع‌رسانی هستند، گفت: این وظیفه، وظیفه‌ای خطیر و حساس است؛ چراکه باید هم مردم را در صحنه نگه دارند و هم فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی دستگاه‌ها را با زبان تلطیف شده به مردم ارائه دهند.

 

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران را نیز جزئی از ایثارگران می‌دانیم، ادامه داد: شهیدان و ایثار گران با خون خود درس ایثار و از خود گذشتگی می‌دهند و استان زنجان به لحاظ داشتن 3 هزار شهید و 7 هزار جانباز و 586 آزاده به عنوان شهر غواصان دریادل در سطح کشور شناخته می‌شود.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به اینکه اگر در 8 سال دفاع مقدس موفق بودیم به لحاظ داشتن فرهنگ پر رنگ ایثار و و شهادت بوده است، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید فرهنگ ایثار را به درستی برای مردم تعریف کنند و به کمک بنیاد شهید بیایند و این مسئولیت را در طول سال دنبال کنند.

 

کاظمی با اشاره به اینکه در ترویج فرهنگ ایثار رسانه‌ها موثر بوده‌اند، افزود: ایثار همچنان در جامعه جاری است و در ادامه این راه امید است با گفتمان‌سازی ایثار بتوان به سمت جلو حرکت کرد.

 

در ادامه این بازدید، سرپرست جهاددانشگاهی استان زنجان با اشاره به اینکه ما به برکت خون شهدا است که به توفیقات زیادی دست یافته‌ایم، گفت: دیدار با خانواده شهدا از اولویت‌های جهاددانشگاهی است و همواره این ارگان از حمایت‌های معنوی شهدا برخوردار بوده است.

 

کامران جعفری ادامه داد: خبرنگاران باید در حفظ قداست این شغل کوشا باشند و شرایطی را ایجاد کنند که دشمنان اسلام این آرزو را به گور ببرند که از فضای رسانه‌ای اهداف خود را به سرانجام برسانند.

 

وی خاطرنشان کرد: از رسالت‌های اصلی خبرنگاران این است که خبر را به درستی و با صحت و سقم به جامعه انتقال بدهند و این وظیفه خطیری است که بر دوش خبرنگاران گذاشته شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: