• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-2987-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

شرایط امروز جامعه بیشتر ناشی از فقر فرهنگی ‌است تا فقر اقتصادی


نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شرایط امروز جامعه بیشتر ناشی از فقر فرهنگی است تا فقر اقتصادی، که ضروری است به این موضوع توجه ویژه شود .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی وقف‌چی در مراسم روز خبرنگار و آیین اختتامیه چهارمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان زنجان، اظهار کرد: هر کشوری که به قلم، اندیشه و علم ارج نهاده است، در مرحله بالای توسعه قرار دارد .


این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: شرایط امروز جامعه بیشتر ناشی از فقر فرهنگی است تا فقر اقتصادی، که ضروری است به این موضوع توجه ویژه شود .


وقف‌چی بر ضرورت توجه به شاخصه‌های رفتاری مردم کشورهای دارای بحران تاکید کرد و گفت: در این مقایسه متوجه می‌شویم که خانواده‌ها و سرمایه‌داران در این کشورها در بحران با فرهنگ انصاف و انسانیت این بحران را از پیش رو برمی‌دارند و پول‌هایشان برای خرید ارز خرج نمی‌شود .


در ادامه این مراسم مدیر خانه مطبوعات استان زنجان نیز ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی با اشاره به اینکه خانه مطبوعات استان از سال 80 فعالیت خود را شروع کرده است، گفت: از اولین روز شروع فعالیت‌های خانه مطبوعات اتفاقات خوبی برای مطبوعات استان رقم خورده است .


یوسف ناصری ادامه داد: متاسفانه در دولت نهم و دهم خانه مطبوعات استان به صورت نیمه تعطیل در آمد و با ورود دولت یازدهم خانه مطبوعات شروع به فعالیت دوباره خود کرد و طی این سال‌ها موفق شدیم برای اولین‌بار انتخابات الکترونیک خانه مطبوعات را داشته باشیم و همچنین جهت شناسایی خبرنگاران فعال استان سامانه‌ای را اختصاص دهیم تا در قالب این سامانه، بانک اطلاعاتی از خبرنگاران فعال استان داشته باشیم .


این مسئول همچنین از کلنگ‌زنی ساختمان خانه مطبوعات استان خبر داد و خاطرنشان کرد: امروز کلنگ احداث خانه مطبوعات زده شد و امید است با حمایت مسئولان استانی این خانه به زودی افتتاح شود تا مامنی امن برای فعالیت رسانه‌ها و نشریات باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: