• جمعه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-18514-5
  • خبرنگار : 28025
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:

امروز در محاصره رسانه‌ای استکبار هستیم


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه دشمن بر موج رسانه سوار است، گفت: بخشی از مقابله با جریان رسانه دشمن بر عهده جبهه رسانه‌ای ایسنا است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری با حضور در خبرگزاری ایسنا، ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار و گرامی‌داشت یاد شهید صارمی، اظهار کرد: رسانه‌های داخلی در جبهه فرهنگ دینی و انقلاب اسلامی قرار گرفتند و فضای رسانه‌ای امروز به دلیل اقدامات دشمن در عرصه‌های مختلف، فضای سنگینی است.

 

وی با اشاره به اینکه نقشه و تدبیر دشمن با اهداف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به قصد براندازی نظام انجام می‌شود، تصریح کرد: امروز در محاصره رسانه‌ای استکبار هستیم و باید ضمن واقف بودن به اصول مدیریت صحنه، نقش خود را در این عرصه پیدا کنیم.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان به هشدارهای مقام معظم رهبری در مورد هجمه‌های همه جانبه دشمن اشاره کرد و گفت: باید نقش خود را در جریان توطئه‌های دشمنان بشناسیم و آن را به درستی ایفا کنیم که این مواجهه نیاز به یک بازنگری در ساختار رسانه‌های داخلی دارد.

 

این مسئول با بیان اینکه دشمن بر موج رسانه سوار است و همه آن‌ها حتی با وجود اختلافات و کشمکش‌های سیاسی، یک‌صدا علیه نظام اسلامی به پا خواستند، عنوان کرد: آن‌ها از صفحات شبکه‌های مجازی همچون یک سلاح برنده استفاده می‌کنند.

 

صفی‌یاری به ارتقای سطح اثربخشی، نقش‌های طبقه‌بندی شده و تخصصی خبرگزاری‌هایی همچون ایسنا تأکید کرد، افزود: بخشی از مقابله با جریان رسانه دشمن بر عهده جبهه رسانه‌ای ایسنا است تا ضمن در نظر داشتن گروه‌های هدف خود، محاصره را بر اساس نقشه راه دشمن شکست دهد و عملیات و دفاع ویژه داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه دشمن برنامه‌محور بوده و با نگاه استراتژیک نقشه‌های بلندمدتی را ترسیم کرده است، اظهار کرد: امروز نیازمند یک مهندسی مجدد در عرصه رسانه برای شناسایی سطح هجمه، جنس هجمه و حجم هجمه دشمن هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: