• جمعه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-18614-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی تاکید کرد:

لزوم استقرار روحانیون منابع‌طبیعی در مراکز خدمات کشاورزی


نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی با بیان اینکه 1300 مرکز خدمات کشاورزی در سطح کشور وجود دارد، گفت: در صورت فراهم بودن همه امکانات و تزریق اعتبارات دولتی، روحانیان به عنوان سفیران و نمایندگان انفال در این مراکز مستقر می‌شوند.

 

به گزرش ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله سیدرضا تقوی در بازدید از نهالستان کوشکن با بیان اینکه هر امری که بخواهد تبدیل به فرهنگ و جریان عمومی شود باید ابزار و روش‌های فرهنگی مهیا باشد، تصریح کرد: سمینارها، نشست‌ها، شوراهای فرهنگی می‌تواند در تحقق منویات رهبری مبنی بر تبدیل فرهنگ حفظ و حراست از عرصه‌های ملی و طبیعی به یک مطالبه عمومی نقش قابل توجهی ایفا کند.

 

وی ضمن تاکید بر لزوم بهره‌مندی از همه مناسبت‌های فرهنگی و مذهبی برای حفظ و حراست از عرصه‌های ملی و طبیعی تصریح کرد: خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای در ترویج فرهنگ حفظ منابع‌طبیعی می‌توانند نقش بارزی در تحقق اهداف آموزشی و ترویجی داشته باشند.

 

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی، این وزارتخانه را از علمی‌ترین وزارتخانه‌ها دانست و خاطرنشان کرد: همه برنامه‌های عملی وزارتخانه با برنامه‌ریزی‌های علمی و تحقیقی به مرحله عملی رسیده‌ که توجه به این امر از سوی محققان سبب سلامت جامعه شده است.

 

تقوی با بیان اینکه وظیفه محققان، اصحاب رسانه و مسئولان است تا اهمیت بخش کشاورزی را در جامعه اشاعه دهند، ابراز امیدواری کرد تا در این مسیر اقدامات فرهنگی در بسترهای مناسب صورت گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: