• جمعه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-18814-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان:

تامین آب شرب سالم، رسالت این شرکت است


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان گفت: تامین آب شرب سالم رسالت این شرکت است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، رضا کابلی در بازدید از خبرگزاری ایسنا، ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: همکاری با رسانه‌ها همواره تاثیر بالایی در رسیدن به اهداف این شرکت دارد؛ چرا که آنان در زمینه اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی توانایی بالایی دارند.

 

وی تامین آب شرب بهداشتی را مهم‌ترین وظیفه و خط قرمز شرکت عنوان کرد و گفت: پایش و کنترل بهداشت آب جزو وظایف ذاتی شرکت است و این هدف از طریق پایش و کنترل مستمر آب شرب در سه نقطه محل تامین آب، مخازن ذخیره و شبکه توزیع و نیز اطمینان از حذف عوامل بیماری‌زا از طریق گند‌زدایی میسر می‌شود.

 

این مسئول ادامه داد: تورم و افزایش قیمت روزهای اخیر فعالیت پیمانکاران را تحت‌الشعاع قرار داده و امیدواریم که با رسیدن بازار به ثبات، پیمانکاران بتوانند فعالیت خود را دوباره آغاز کنند ولی همچنان شرکت آبفار نیازمند جلب مشارکت بخش‌خصوصی و توسعه این فرهنگ با همکاری رسانه‌ها دارد.

 

کابلی خاطرنشان کرد: در حال حاضر از 907 روستا 595 روستا تحت پوشش این شرکت قرار دارد و همه مشترکان تحت پوشش، کنتور دارند و متاسفانه وجود انشعابات غیرمجاز در مناطق روستایی، از دیرباز به‌عنوان یک دغدغه برای این شرکت مطرح بوده و هزینه‌های زیادی را تحمیل کرده است.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان یادآور شد: تامین آب شرب از رسالت‌های این شرکت است ولی متاسفانه این شرکت امسال تانکر آب برای آب‌رسانی ندارد که با همکاری بخش‌های دخیل در این امر می‌توان مشکلات را حل کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: