• جمعه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-5691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای اسلامی شهر ابهر خبر داد:

کاهش درآمدهای شهرداری ابهر از محل ارزش‌افزوده


رئیس شورای اسلامی شهر ابهر از کاهش درآمدهای شهرداری ابهر از محل ارزش‌افزوده خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مصطفی محمودی در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه علی‌رغم تمام مشکلات مالی مجبور هستیم به بحث زیر ساخت‌ها توجه ویژه داشته باشیم، عنوان کرد: پاسخگوی به مطالبات مردم از مهم‌ترین وظایف مسئولان است.

 

وی تاکید کرد: با توجه به مشکلات مالی شورا با تمام توان تلاش کرده است از حواشی بکاهد و با ارتباط و تعامل با سایر ارگان‌ها از کورسوهای امید برای عمران شهری حداکثر استفاده را کند.

 

این مسئول با اشاره به برخی از بداخلاقی‌های فضای مجازی، عنوان کرد: متاسفانه عده‌ای در فضای مجازی به بحث نواحی و مناطق و بالا شهر و پایین شهر دامن می‌زنند که این امر اصلا به نفع شهر نیست.

 

محمودی با تاکید بر اینکه بودجه سالانه همه نواحی شهر بر حسب جمعیت و مساحت تعیین شده است، اظهار کرد: نگاه واحد و به دور از تبعیض به همه نقاط شهر وجود دارد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر ابهر با تاکید بر اینکه هیچ اختلافی میان اعضای شورای شهر وجود ندارد، اظهار کرد: شورا با همه توان از شهردار انتخابی خود حمایت خواهد کرد.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر کاهش اعتبارات شهرداری ابهر از محل ارزش‌افزوده یکی از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی شهرداری ابهر در پروژه‌های عمرانی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: