• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-19014-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان خبر داد:

آب‌رسانی به روستای شویر با مشارکت خیران


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، از آب‌رسانی به روستای شویر با مشارکت خیران خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، رضا کابلی در حاشیه بهره‌برداری از پروژه مشارکتی آب‌رسانی به روستای شویر از توابع شهرستان خرم‌دره، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: روستای شویر از توابع شهرستان خرمدره با همکاری دهیاری، خیر آب‌رسان و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان از کمبود آب شرب سالم رهایی یافت.

 

وی ادامه داد: روستای شویر با 2000 نفر جمعیت و 551 مشترک، از روستاهای تحت پوشش شرکت آبفار است که به دلیل خشکسالی‌های متوالی سال‌های اخیر و کاهش آب‌های زیرزمینی از کمبود آب رنج می‌برد ولی خوشبختانه با اتمام پروژه مذکور، در حال حاضر کمبود آب شرب این روستا مرتفع شده است.

 

کابلی تصریح کرد: اقدامات انجام شده برای تحقق پروژه آبرسانی به روستای شویر، حفر یک فقره چاه عمیق به عمق 170 متر و ایجاد خط انتقال به طول 2200 متر، تجهیز چاه، خرید برق، خرید لوله به قطر 125 متر و اهدای زمین جهت احداث چاه 400 متری توسط اهالی را شامل می‌شود.

 

مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان خاطرنشان کرد: در این پروژه که به صورت مشارکتی اجرا شده است، ۲۳۰ میلیون تومان توسط اهالی و ۳۲۰ میلیون تومان نیز توسط شرکت آبفار استان زنجان تامین شده است.

 

به گزارش ایسنا، پروژه آب‌رسانی به روستای شویر، دیروز با حضور معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت نیرو، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی راهبردی و تلفیق وزارت نیرو، مدیرکل روستایی معاونت استانداری زنجان و جمعی از مسئولان استانی به بهره‌برداری رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: