• جمعه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-2286-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

سرپرست جهاددانشگاهی استان زنجان:

کارها را باید با پشتوانه جوانان پیش برد


سرپرست جهاددانشگاهی زنجان تاکید کرد: کارها را باید با پشتوانه جوانان پیش برد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، کامران جعفری در جمع جهادگران جهاددانشگاهی زنجان که به مناسبت سی و هشتمین سالروز تشکیل این نهاد انقلابی برگزار شد، گفت: جهاددانشگاهی با کمک جوانان، پرچم‌دار رسالتی است که بعد از گذشت 38 سال از تولید این نهاد انقلابی به دست معمار کبیر انقلاب اسلامی، توانسته است گام‌های بلندی در راستای شکوفایی نظام به واسطه انجام کارهای بر زمین مانده، بردارد.

 

وی، یکی از ویژگی‌های بارز جهاددانشگاهی را اعتماد به جوانان و نیز سپردن کارها به این قشر پویا عنوان کرد و افزود: ما معتقدیم باید با اعتماد به جوانان و ظرفیت‌های بالقوه‌ای که در این قشر وجود دارد، کارها را به پیش ببریم و با نگاهی به گذشته درمی‌یابیم که با تکیه بر جوانان توانسته‌ایم در بسیاری از کارها و تحقق شعار اصلی این نهاد انقلابی که انجام کارهای بر زمین مانده است، موفق ظاهر شویم.

 

این مسئول ادامه داد: امروز خوشبختانه انرژی جوانی در همه جهادگران جهاددانشگاهی زنجان وجود داشته و امیدواریم بتوانیم از این فرصت بهره کافی را برده و نشان دهیم که انرژی جوانی و انگیزه جوانان در کنار تعهد و تخصص، می تواند نتایج مطلوبی را در امور محوله به دنبال داشته و رقم بزند و امروز این فرصت به دست آمده است تا ثابت کنیم که تک‌تک این جوانان، کارآفرین هستند.

 

جعفری در ادامه با یادآوری اینکه امام خمینی (ره) با تاسیس جهاددانشگاهی و سپردن این عرصه حساس به نسل جوان انقلابی، در واقع خط‌ مشی را برای آینده مشخص کردند، تصریح کرد: در واقع این خط مشی همان اعتماد به نسل جوان برای پیشرفت کشور است و این اعتماد امام راحل به جوانان متعهد و انقلابی، همه جا راه‌گشای مشکلات پیش‌ روی انقلاب بوده و در بسیاری از عرصه‌ها نظیر دفاع جانانه در هشت سال دوران دفاع‌مقدس، باعث سرافرازی نظام و انقلاب اسلامی شده است.

 

سرپرست جهاددانشگاهی خاطرنشان کرد: مجموعه جهاددانشگاهی قدردان اقداماتی است که در گذشته صورت گرفته و از ویژگی‌های این نهاد انقلابی، الگوسازی برای سایر ارگان‌ها است. در جهاددانشگاهی، در اکثر موضوعات دوست داریم که خودکفا باشیم و از این پرچم برافراشته با صلابت‌تر از همیشه صیانت کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: