• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-2386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مشاور استاندار زنجان در امور ایثارگران:

اثر هنری، عظمت ایثار و شهادت را به تصویر می‌کشد


مشاور استاندار زنجان در امور ایثارگران اظهار کرد: مقوله شهادت و ایثار در یک اثر هنری است که به راحتی به تصویر کشیده می‌شود.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیداسماعیل خدایی در نشست خبری حوزه هنری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه بحث ایثار و شهادت مقوله عظیمی است که برای ترویج آن هیچ راهی جز متوسل شدن به هنر وجود ندارد، گفت: به طور کلی بیان عظمت‌های ایثار و شهادت خیلی ساده نیست و تنها دستان هنرمندان قادر است که این عظمت را به تصویر بکشاند.


وی ادامه داد: مقوله شهادت و ایثار در یک کار و اثر هنری است که به راحتی به تصویر کشیده می‌شود و می‌تواند مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهد و در زمینه اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت موثر واقع شود.


مشاور استاندار زنجان در امور ایثارگران اظهار کرد: در عرصه هنر نیز ما هنرمندان شهیدی را داشته‌ایم که آثار این هنرمندان وجود دارد و می‌تواند بیانگر روح لطیف این شهیدان باشد.


در ادامه این نشست، مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری زنجان نیز افزود: حوزه هنری متناسب با فعالیتی که دارد با قشر هنرمند درگیر است و از همین رو هر چه عملکرد این ارگان بهتر باشد مسلما زمینه فعالیت مناسب‌تری برای هنرمندان ایجاد می‌شود.


ادریس سالاری افزود: حوزه هنری با ایجاد یک محفل هنری مناسب می‌تواند زمینه ایجاد محتوای فاخر در زمینه انقلاب و جنگ را فراهم کند.


وی با اشاره به اینکه حوزه هنری می‌تواند با بهره‌گیری از تکنولوژی ارتباطی نوین در زمینه تولید آثار فاخر بهره ببرد، خاطرنشان کرد: اثر فاخر همواره جایگاه خود را پیدا می‌کند.


سالاری افزود: امید است که حوزه هنری تبدیل به یک مرکز پرتکاپو برای هنرمندان باشد تا آثار فاخری هنری در این فضا تولید شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: