• شنبه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-688-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

با اکثریت آرای مجمع انتخابات؛

ریاست هیئت بولینگ و بیلیارد زنجان به «ابوالفضل شاهمرادی» رسید


ریاست هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان زنجان به «ابوالفضل شاهمرادی» رسید.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مجمع انتخابات هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان زنجان صبح امروز با حضور علی‌اصغر فوادیان نایب‌رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد که بعد از انجام مراسم رأی‌گیری، ابوالفضل شاهمرادی سکان هدایت این هیئت را برای چهار سال آینده بر عهده گرفت.

 

ورزش بولینگ و بیلیارد تقریبا از اوایل دهه هشتاد در زنجان به صورت جدی کار خود را آغاز کرد که در آن دوران محمود تطهیری فعالیت‌های مربوط به این رشته را در زنجان انجام می‌داد تا اینکه با برگزاری مجمع انتخابات هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان در 26 دی‌ماه سال 92، سکان هدایت این هیئت با 13 رأی به دست بهمن عمولر سپرده شد.

 

وی که سه سال در این سمت مشغول به فعالیت بود، چند ماه مانده به پایان دوره چهار ساله خود و به دلیل مشکلات متعددی که وجود داشت، از سمت خود استعفا داد تا هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان زنجان توسط هادی شهبازی به صورت سرپرستی اداره شود.

 

امروز بعد از گذشته چند ماه و با تعیین ابوالفضل شاهمرادی به عنوان رئیس این هیئت، رشته بولینگ، بیلیارد و بولس استان زنجان از بلاتکلیفی درآمد تا حداقل علی‌رغم وجود مشکلات فراوان بر سر راه این هیئت، نبود سکان‌دار آن را آزار ندهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: