• سه شنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-1086-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان:

توجه به جوانان، از راهبردهای دانشگاه علوم‌پزشکی است


رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان اظهار کرد: توجه به جوانان، یکی از راهبردهای این دانشگاه است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، پرویز قزلباش در مراسم گرامی‌داشت روز کارمند با اشاره به یاد و خاطره شهدای دولت، گفت: این دانشگاه بیش از 7500 نفر همکار با مسئولیت‌های بسیار سنگین و گسترده و متنوع در اقصی‌نقاط استان و در رده‌های مختلف کاری و مسئولیتی با خدمات تخصصی و فوق‌تخصصی با به‌‌کارگیری تکنولوژی پیشرفته در دانشکده‌ها دارد.

 

وی افزود: افزایش تعداد دانشجویان، خانه‌های بهداشتی، افزایش امید به زندگی و فعالیت هیئت علمی و پزشکان با پشتیبانی و دلگرمی هزاران کارمند، قدم‌های بسیار مهم، اساسی و قابل افتخار است و جز با تیم متحد و منسجم این دانشگاه که در جهت اهداف کلان و مقدس حوزه سلامت گام برمی‌دارند، اتفاق نمی‌افتد.

 

این مسئول گفت: جایگاه کارمند، جایگاه ویژه‌ای است و کارهای خوبی صورت گرفته، ولی همچنان نیازمند توجه بیشتر به مجموعه کارمندان هستیم و باید کاری کنیم که در حوزه برون‌سازمان و درون‌سازمانی مشارکت بیشتری داشته باشند.

 

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه 60 درصد پرسنل دانشگاه را خانم‌ها تشکیل می‌دهند، افزود: ما از این ظرفیت به خوبی استفاده نکردیم و باید در حیطه وظایف اجتماعی و حوزه سلامت استفاده کنیم که ارتقای نقش مدیریت خانم‌ها در دورن تشکیلات، یکی از راهبردهای این دانشگاه است و لازمه آن، توانمندسازی، آموزش و مشارکت دادن و مشارکت کردن است.

 

قزلباش، توجه به جوانان را از دیگر راهبردهای دانشگاه عنوان و اظهار کرد: این یک مطالبه ملی و درون‌سازمانی است، در سازمان به جوان‌ها اجازه ورود به میدان بدهیم که لازمه این کار فراهم کردن ساز و کارها در این زمینه است.

 

وی، یکی از راهبردهای این دانشگاه در سال‌جاری، توجه به مسائل فرهنگی، تفریحی و رفاهی کارکنان دانست و خاطرنشان کرد: باید برای آن هزینه کنیم که در این زمینه دانشگاه قدم‌هایی برداشته و این قدم‌ها باید استوارتر و اساسی‌تر باشد که در همین راستا کمیته‌ای تشکیل خواهد شد و این کار را جدی‌تر پیش خواهند برد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: