• جمعه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-1484-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس اتحادیه کتاب و لوازم‌التحریر فروشان زنجان خبر داد:

توزیع کتب درسی دانش‌آموزان در کتاب‌فروشی‌های زنجان


رئیس اتحادیه کتاب و لوازم‌التحریر فروشان زنجان گفت: توزیع کتب درسی دانش‌آموزان در زنجان، هم‌زمان با سراسر کشور آغاز شده است.


فریدون رستم‌خانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: کار تحویل و توزیع کتاب بین کتاب‌فروشی‌های سطح شهر زنجان با توجه به موقعیت مکانی، سوابق فروش و دسترسی دانش‌آموزان انجام شده است و امسال مقرر شد توزیع مراکز فروش متوازن باشد.


این مسئول ادامه داد : کتاب‌فروشی‌های شهر زنجان، کار توزیع کتاب‌های درسی دانش‌آموزان را بر عهده دارند و کتب مورد نیاز دانش‌آموزان را در اختیار آنان قرار می‌دهند و خوشبختانه امسال کتب مورد نیاز دانش‌آموزان به‌طور کامل تحویل خانواده‌ها داده خواهد شد.


وی در ادامه به خرید لوازم‌التحریر برای سال تحصیلی نیز اشاره کرد و افزود: مردم باید در خرید لوازم‌التحریر مورد نیاز خود دقت کنند؛ قیمت لوازم‌التحریر در واحدهای دارای پروانه کسب بر روی اجناس زده شده و از طرفی این اتحادیه ملزم کرده است صاحبان کتاب‌فروشی و لوازم‌التحریر فروشان قیمت اجناس پرمصرف را با جزئیات بر روی شیشه واحدهای معتبر بچسبانند که مردم بتوانند قیمت‌های موجود را با قیمت اتحادیه تطبیق دهند.


رستم‌خانی خاطرنشان کرد: بر اساس پیش‌بینی‌ها امسال 39 هزار دوره کتاب در شهرستان زنجان توزیع می‌شود و انتظار می‌رود متقاضیان در زمان مناسب کتاب‌ها را دریافت کنند تا در نهایت با مشکل مواجه نشوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: