• شنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-6114-5
  • خبرنگار : 28025
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان:

امور مالیاتی زنجان صاحب ساختمان شماره 2 می‌شود


مدیر فنی و اجرایی اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: دو پروژه  احداث ساختمان فرماندری ماه‌نشان  و ساختمان شماره 2 امور مالیاتی امسال به بهره‌برداری می‌رسد.


محمود یوسفی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان اظهار کرد: پروژه احداث ساختمان فرماندری ماه‌نشان بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که این پروژه امسال به بهره‌برداری می‌رسد و در اختیار فرمانداری قرار می‌گیرد.


وی ساختمان شماره 2 امور مالیاتی با پیشرفت فیزیکی 90 درصدی را از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در سال‌جاری برشمرد و گفت: تأمین اعتبار لازم برای تکمیل این دو پروژه در حال نهایی شدن است که با تخصیص آن ساخت این ساختمان‌ها به اتمام می‌رسد.


مدیر فنی و اجرایی اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان، از دیگر پروژه‌های در دست احداث به ساخت ساختمان پزشکی قانونی استان زنجان، کتابخانه قیدار و کتابخانه آببر اشاره کرد و گفت: پروژه‌ها با پیشرفت فیزیکی بالاتر در اولویت احداث هستند.


وی، مطالعه و احداث مجتمع فرهنگی و هنری زرین‌آباد را از دیگر طرح‌های در دستور کار برشمرد و گفت: ساختمان ثبت‌احوال زنجان نیز در دست مطالعه، بازسازی و نوسازی است که ساخت این پروژه‌ها به تأمین اعتبارات بستگی دارد.


یوسفی با اشاره به اینکه پروژه‌هایی از جمله هنرستان هنرهای تجسمی دختران، کتابخانه مرکزی و تالار شهر متوقف شده است، عنوان کرد: ماده 27، بهره‌برداران را مکلف کرده که از طریق واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی و جذب سرمایه‌گذار طرح‌های نیمه‌تمام را تکمیل کنند.


وی خاطرنشان کرد: اداره‌کل راه و شهرسازی استان، مسئولیت‌ ساخت ساختمان‌های اداری را بر عهده دارد که با مطالعه و بررسی جوانب مختلف و با نیاز دستگاه‌ها اقدام به این کار می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: