• شنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-3191-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

شهردار خرم‌دره:

اعتمادسازی، مهم‌ترین اصل در جذب سرمایه‌گذار است


شهردار خرم‌دره گفت: اعتمادسازی، مهم‌ترین اصل در جذب سرمایه‌گذار است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، امیر هوشنگ نوری‌آرا در جلسه شورای اداری شهرداری خرم‌دره تلاش در رسیدن به خواسته‌های به‌جا و به‌حق مردم شهر را از اهم برنامه‌های شهرداری برشمرد و افزود: این اهداف به ثمر نخواهد نشست مگر آنکه همه ما در کنار هم پرتلاش حرکت کرده و یک‌دل، یک‌زبان با همبستگی محکم برای اعتلای شهر قدم برداریم .


وی در ادامه با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی، اهداف ادارات و ارگان‌ها از جمله شهرداری‌ها تبیین شده است، ادامه داد: همگان بر فعالیت‌ها و اهداف شهرداری‌ها واقف‌اند، زیرا شهرداری جزو ارگان‌هایی است که افراد از هنگام تولد تا مرگ از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند.


شهردار خرم‌دره، عمل به وظایف محوله و تسریع در امور مراجعه‌کنندگان را از اولویت‌های اصلی شهرداری برشمرد و گفت: لازم است کارکنان اداری شهرداری با سعه‌صدر و بردباری نسبت به استماع مشکلات و مسائل مطروحه شهروندان اقدام کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن و با رعایت ضوابط و مقررات شهرداری نسبت به حل آنها اقدام کنند.


نوری‌آرا با اشاره به ظرفیت‌های بالایی که به لحاظ درآمدزایی در املاک شهرداری خرم‌دره موجود است، خواستار استفاده خلاقانه از این ظرفیت‌ها شد و گفت: افزایش درآمدهای شهرداری رابطه مستقیمی با توسعه شهر دارد بنابراین باید همه لوازم و امکانات برای تحقق درآمدهای شهرداری و افزایش آنها فراهم شود .


شهردار خرم‌دره عنوان کرد: یکی از شاخص‌های مهم در راستای جذب سرمایه‌گذار، بحث اعتمادسازی است که باید مدیران در این زمینه وعده‌های خود را در موعد مقرر عملی کنند .


وی تاکید کرد: سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری خرم‌دره باید با کار کلان، اعتمادسازی، شفاف‌سازی و ارائه نکات تخصصی و فنی در جهت جذب سرمایه‌گذار گام بردارد .


این مسئول به اهمیت استفاده از ظرفیت شهروندان برای مشارکت در طرح‌ها اشاره کرد و افزود: شهرداری خرم‌دره همواره سعی دارد از حمایت‌های مردمی به عنوان پشتوانه و سرمایه مهم استفاده کند .


نوری‌آرا با تاکید بر اینکه مشارکت مردم از مهم‌ترین اصول دستیابی به توسعه پایدار است، ادامه داد: بر همین اساس شهرداری خرم‌دره در چارچوب اصول مردم‌سالاری دینی که همانا مشارکت به عینه مردم است، حرکت می‌کند تا قدم‌های بزرگی در جهت توسعه پایدار شهر برداشته شود .


وی همچنین پیگیری طرح‌های عمرانی و خدمات شهری را از دیگر وظایف کارکنان این شهرداری برشمرد و افزود: داشتن نظم و انظباط اداری و برنامه‌ریزی مناسب موجب تسریع در انجام وظایف محموله بوده و در نهایت علاوه بر رضایت ارباب رجوع باعث رضایت خداوندی نیز خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: