• شنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-3291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدارس ابهر پذیرای بیش از 15 هزار دانش‌آموز ابتدایی


معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان ابهر گفت: در سال تحصیلی جدید 411 آموزگار ابهری مسئولیت تعلیم و تربیت بیش از15 هزار دانش‌آموز دوره ابتدایی را در  مدرسه بر عهده خواهند داشت .


اسماعیل افشاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه امسال 50 نفر از آموزگاران ابتدایی که تقاضای جابه‌جایی داده‌اند به همراه 22 نفر از نیروهای انتقالی از سایر مناطق، فرم امتیازبندی سازماندهی را تکمیل کرده‌اند، گفت: کار سازماندهی این نیروها بر اساس امتیازات کسب شده به اتمام رسیده است .


وی با اشاره به اینکه از 62 نیروی انتقال دائم درون و برون‌استانی به شهرستان ابهر 22 نفر در حوزه آموزش ابتدایی به کارگیری شده‌اند، گفت: 72 آموزگار فرهنگی طی سه روز در 67 آموزشگاه دوره ابتدایی سازماندهی شدند .


افشاری، رویکرد کارگروه ساماندهی و سازماندهی پروژه مهر معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ابهر را تلاش در راستای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، پیشبرد سیاست‌های راهبردی نظام تعلیم و تربیت، گسترش عدالت آموزشی و استفاده مطلوب از ظرفیت‌های موجود نیروی انسانی منطقه عنوان کرد و افزود:یک نوبته شدن و تشکیل کلیه مدارس در نوبت صبح نیز به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی حوزه آموزش ابتدایی بر اساس ظرفیت فضاهای آموزشی در این حوزه است .


وی افزود: در سال تحصیلی جدید 411 آموزگار ابهری مسئولیت تعلیم و تربیت بیش از 15 هزار دانش‌آموز دوره ابتدایی را در 101 مدرسه بر عهده خواهند داشت .


افشاری با تاکید بر ضرورت فراهم آوردن تمهیدات کامل و همه جانبه جهت بازگشایی مدارس، تصریح کرد: نظارت بر ثبت‌نام دانش‌آموزان، اطمینان کامل از جذب بازماندگان و پوشش تحصیلی کامل در راستای انسداد مبادی بی‌سوادی و توجه ویژه در توزیع عادلانه نیروهای انسانی و منابع مالی را مهمترین اولویت‌های معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان ابهر در قالب پروژه مهر 97 برشمرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: