• شنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-6714-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

معاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان:

برندسازی در بخش تعاونی‌ها به جد دنبال می‌شود


سرپرست معاونت تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: برندسازی، مقوله‌ای است که در بخش تعاونی‌ها به جد دنبال می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی پاک‌منش صبح امروز در نشست خبری ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته تعاون، یکی از توانمندی‌های این بخش را موضوع تولید محصولات برند در استان دانست و افزود: خوشبختانه تعاونی‌هایی در استان داریم که در عرصه تولید محصولات برند، فعالیت چشم‌گیری دارند که در همین راستا، حمایت جدی‌تر از این نوع فعالیت‌ها در دستور کار این اداره‌کل بوده و تا به امروز نیز اقدامات شایانی در این خصوص انجام شده است.

 

وی با یادآوری اینکه اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان همه ساله با فرا رسیدن هفته تعاون، برنامه‌های مختلفی را در دستور کار خود قرار می‌دهد، تصریح کرد: خوشبختانه امسال نیز برای این هفته برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته شده است که بی‌شک یکی از مهم‌ترین این برنامه‌ها، برگزاری سیزدهمین جشنواره تجلیل از اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی برتر استان خواهد بود.

 

این مسئول با اشاره به اینکه در هفته تعاون امسال نیز عناوین مختلفی برای روزهای هفته مذکور در نظر گرفته شده است تا برنامه‌ها با نظم و ترتیب خاصی به اجرا گذاشته شود، ادامه داد: هفته تعاون از امروز (10 شهریورماه) آغاز شده و برای اولین روز این هفته نیز عنوان «جامعه‌پذیری فرهنگ تعاون و توسعه کسب و کارهای تعاونی» انتخاب شده است که افتتاح هم‌زمان 9 طرح در کنار برگزاری نشست خبری مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی، از مهم‌ترین برنامه‌های این روز بود که برگزار شد.

 

پاک‌منش با بیان اینکه برگزاری سیزدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی‌های برتر استان را در دومین روز این هفته که عنوان «تعاون، فقرزدایی و مسئولیت اجتماعی» نهاده شده است، شاهد خواهیم بود، اظهار کرد: سومین روز هفته تعاون نیز با عنوان «تعاون، نوآوری، کارآفرینی و بهره‌وری» با دیدار تعاون‌گران از مراکز خیریه همراه خواهد بود. همچنین در چهارمین روز این هفته با عنوان «تعاون و توسعه پایدار»، جشنواره ملی تعاونی‌های برتر را پیش رو خواهیم داشت.

 

این مسئول با اشاره به اینکه عنوان «تعاون، تولید ملی و کالای ایرانی» برای پنجمین روز از هفته تعاون انتخاب شده تا شاهد برگزاری همایش سراسری اقتصاد تعاونی در این روز باشیم، افزود: برپایی ایستگاه تعاون در پارک ملت و مجموعه تفریحی ائل‌داغی همراه با برگزاری مسابقه و توریع بروشور و برنامه‌های تفریحی برای ششمین روز با عنوان «تعاون، سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی» در نظر گرفته شده است.

 

سرپرست معاونت تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان خاطرنشان کرد: برای روز پایانی این هفته نیز عنوان «تعاون، شفافیت و توسعه نظارت همگانی» تعیین شده است که شامل سخنرانی مدیران تعاون شهرستان‌ها در پیش از خطبه‌های نمازجمعه، برپایی ایستگاه تعاون و ... خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: