• یکشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-3491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان عنوان‌ کرد:

ظرفیت بالای صائین‌قلعه در الگوسازی کارهای خیرخواهانه


مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: شهر صائین‌قلعه می‌تواند در برندسازی و الگوسازی کارهای خیر و صدور آن به سایر مناطق استان و کشور فعالیت کند .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، هدایت صفری شامگاه دیروز در حاشیه بازدید از کمیته امداد صائین‌قلعه با تأکید بر اینکه باید به وضعیت معیشتی نیازمندان در شرایط کنونی اقتصاد کشور نسبت به گذشته توجه بیشتری شود، گفت: بسترسازی برای افزایش مشارکت‌های مردم در کمک به نیازمندان باید مهم‌ترین اولویت کاری این نهاد باشد .


وی با بیان اینکه دشمن از راه اقتصادی وارد شده و با راه‌اندازی جنگ اقتصادی سعی در پایین آوردن کارایی نظام دارد، افزود: وظیفه ما به‌عنوان کارگزاران محرومیت‌زدایی در نهاد انقلابی و ولایی کمیته امداد افزایش زمینه خدمت‌رسانی به اقشار ضعیف و نیازمند جامعه با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی در این بخش است .


صفری با اشاره به اینکه خیران  صائین‌قلعه‌ای همواره پشتیبان کمیته امداد بوده و در همه مناسبت‌ها مشارکت مناسبی در برنامه‌های اجرایی این نهاد دارند، ادامه داد: زمینه توسعه کارهای خیرخواهانه به‌ویژه در حوزه کمک به نیازمندان در شهر صائین‌قلعه بسیار بالا بوده و این شهر می‌تواند در برندسازی و  الگوسازی کارهای خیر و صدور آن به سایر مناطق استان و کشور فعالیت کند .


وی  گفت: تلاش‌ها در کمیته امداد باید به سمتی هدایت شود تا منابع مورد نیاز برای خدمت‌رسانی به جامعه هدف با تکیه‌ بر مشارکت خیران در برنامه‌های اجرایی این نهاد تأمین‌ شده و زمینه ارائه خدمات اثربخش به نیازمندان به‌ویژه در حوزه توانمندسازی با بهره‌گیری ظرفیت عظیم مردمی فراهم شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: