• یکشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-3691-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

عابدین احمدی رئیس شورای شهر آب‌بر ماند


در ادامه انتخابات هیئت رئیسه شوراهای اسلامی، عابدین احمدی رئیس شورای شهر آب‌بر ماند .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عابدین احمدی در جلسه انتخابات هیئت رئیسه سال دوم دوره پنجم شورای اسلامی شهر آب‌بر با بیان اینکه اعضای شورای شهر با کمال صداقت و به دور از هرگونه تنش برای حل مشکلات و توسعه و عمران شهر تلاش می‌کنند، اظهار کرد: اعضای شورای شهر آب‌بر هیچ‌گاه دنبال منفعت‌طلبی برای خود نبودند .


وی با تاکید بر اینکه همه تلاش‌ها در راستای خدمت بی‌منت و بدون ریا به همشهریان است، اظهار کرد: امیدواریم با اهتمام جدی‌تر برای توسعه متوازن در شهر و رسیدن به اهداف و برنامه‌ها با تمام تلاش و همت بتوانیم در سال‌های باقی مانده در خدمت‌گزاری به همشهریان موفق باشیم که در این راستا شورا متعهد به انجام کارهای مهم و اساسی بوده و هیچ‌گاه دنبال کارهای تبلیغاتی نیست .


احمدی با بیان در راستای خدمت هرچه بهتر انجام وظیفه تعامل بین ارگان‌های مختلف و شخصیت‌های محلی در سرلوحه کار شورا قرار گرفت، ادامه داد: با تعامل با سایر ارگان‌ها در تلاش برای پیشبرد اهداف عالیه شورا در جهت استفاده از امکانات برای عمران شهری بودیم .


وی با اشاره به تلاش عده‌ای برای ناکارآمد جلوه دادن شورای شهر، تصریح کرد: علی‌رغم اینکه افرادی در بیرون از مجموعه تلاش داشتند شورا را ناکار آمد جلوه دهند اما نتیجه حاصله چیز دیگری را نشان داد .


به گزارش ایسنا، در پایان انتخابات عابدین احمدی به عنوان رئیس شورا، منوچهر شعبانی نایب‌رئیس، محسن روحانی خرانه‌دار، اسماعیل زمانی دبیر و جلیل جعفری انتخاب شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: