• دوشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-2584-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:

آغاز پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید در استان زنجان


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید برای واحدهای تولیدی در استان زنجان آغاز شد .


ناصر فغفوری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در راستای حمایت از تولید و رفع مشکل نقدینگی واحدهای تولیدی، این تسهیلات به همه واحدهای تولیدی استان و طرح‌های نیمه‌تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد پرداخت می‌شود.


این مسئول ادامه داد: این تسهیلات در قالب سرمایه در گردش و ثابت به واحدها پرداخت می‌شود و فرآیند ثبت‌نام به صورت کاملا الکترونیکی صورت می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند درخواست خود را در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کنند تا پس از بررسی توسط سازمان واحد به بانک معرفی شود.


وی در رابطه با میزان پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی استان در سال گذشته، افزود: در سال گذشته، 400 میلیارد تومان تسهیلات به 274 واحد تولیدی پرداخت شد و کل تسهیلات پرداختی استان برای واحدهای تولیدی از طریق طرح رونق تولید و به صورت مستقیم از طریق بانک‌ها بالغ بر 1200 میلیارد تومان بوده است.


فغفوری خاطرنشان کرد: استان زنجان در سال گذشته توانست در زمینه پرداخت تسهیلات رتبه چهارم کشوری را کسب کنند و در حال حاضر حجم سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری رسیده ۶۷۰۰ میلیارد تومان است و این در حالی است که این میزان در سال گذشته ۵۵۰۰ میلیارد تومان و در پایان سال ۹۲ برابر با ۲۵۰۰ میلیارد تومان بوده است که این مهم نشان از توسعه صنعتی استان است.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، یادآور شد: در حال حاضر ۱۶ هزار میلیارد تومان جواز توسعه صادر شده که ۶۰۰۰ میلیارد تومان آن پیشرفت فیزیکی بالای ۲۰ درصد دارد و سالیانه ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صنعتی در استان افزایش می‌یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: