• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-885-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

کارشناس امور دینی:

تربیت دینی را نباید نادیده گرفت


کارشناس امور دینی گفت: تربیت دینی یکی از مهم‌ترین اصل‌ها در داشتن جامعه‌ای با سلامت روانی بالا به‌شمار می‌آید که نباید آن را نادیده گرفت.

 

نرگس بهرامی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: قرآن کریم برنامه کامل و جامع زندگی بشری را ارائه کرده است و هر کس که بر اساس این برنامه حرکت کند به یقین رستگار خواهد شد.

 

وی افزود: با گذر زمان برخی عوامل موجب بروز مسائل می‌شود که تحت عنوان سبک زندگی معرفی می‌شود که در برخی مواقع این سبک کاملا مغایر با برنامه اسلام است.

 

بهرامی تصریح کرد: متاسفانه به دلیل همین مغایرت، جامعه با مشکلات زیادی دست به گریبان است که در این حوزه خانواده نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند که در راس آن زن قرار دارد.

 

این کارشناس در ادامه یادآورشد: مادر خانواده، نقش تعین کننده‌ای در تربیت و پرورش فرزندان را بر عهده دارد که اگر این نقش به درستی ایفا نشود جامعه با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهد شد.

 

بهرامی گفت: هنگامی‌که فرزندان از کانون خانواده وارد جامعه می‌شوند در صورت داشتن تربیت اصولی که نشات گرفته از تربیت دینی باشد جامعه از سلامت بالایی برخوردار خواهد بود.

 

وی خاطرنشان کرد: در خانواده باید تربیت دینی مقدم بر سایر اقدامات باشد، زیرا اسلام کامل‌ترین تربیت را به بشریت ارائه کرده است که در صورت نادیده گرفتن این موضوع با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: