• یکشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-2187-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

طی هفته دولت محقق شد؛

تولید و پخش بیش از 4700 دقیقه برنامه در صدا و سیمای مرکز زنجان


صدا و سیمای مرکز زنجان امسال هم طبق سنوات گذشته برنامه‌های مختلفی را برای گرامی‌داشت هفته دولت و بیان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی تدارک دیده بود و در مجموع توانست بیش از 4700 دقیقه برنامه در حوزه‌های سیما، صدا و خبر، تولید، تأمین و پخش کند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیمای مرکز (شبکه اشراق) با دعوت از استاندار، معاونان استانداری، فرمانداران و مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی در برنامه‌های مختلف، خدمات و اقدامات صورت گرفته را در مناطق مختلف استان به سمع و نظر بینندگان خود رساند.

 

سلام زنجان، آلاچیق، گئجه‌لر، نگاه روشن و بیزیم ائللر برنامه‌هایی بودند که در سیما به صورت ویژه به مناسبت این هفته اختصاص داده شده بود. ‌علاوه بر این، دو مستند فاخر با نام‌های «دستاورد» و «بر مدار شتاب» تولید شده در مرکز نیز به تبیین و توضیح دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در دوران پس از انقلاب پرداختند. در مجموع معاونت سیما بیش از 2200 دقیقه برنامه در این هفته تولید، تأمین و پخش کرد.

 

معاونت صدا نیز در این هفته برنامه‌های روتین و پرشنونده خود را به هفته دولت اختصاص داده بود. برنامه‌های سلام زنجان، آخشاملار، یاشاییش و ... از جمله این برنامه‌ها بود. رادیو استانی برنامه‌ای با عنوان دستاورد را نیز برای این هفته تولید و پخش کرد که در آن با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی به بیان خدمات و کارهای صورت گرفته در استان پرداخت شده بود. صدای زنجان نیز در مجموع بیش از 1260 دقیقه برنامه در این زمینه تولید، تأمین و پخش کرد.

 

معاونت خبر و خبرگزاری صدا و سیما هم با تولید و پخش 1234 دقیقه خبر، گزارش و تفسیر رادیو تلویزیونی کوشید خدمات عمومی و اقدامات انجام شده در حوزه‌های بهداشت، درمان، تولید و صنعت همچنین خدمات راه‌سازی و عمران روستایی و ... را به سمع و نظر مخاطبان برساند. در مجموع صدا و سیمای استان تلاش کرد تا در حد توان و مقدورات با بیان خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، روحیه امید و نشاط را در جامعه ایجاد کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: