• دوشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-2984-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس اتحادیه تاکسی تلفنی و وانت‌داران زنجان:

راننده‌ها حق دریافت وجه بیشتر از نرخ مصوب را ندارند


رئیس اتحادیه تاکسی تلفنی و وانت‌داران زنجان با اعلام اینکه راننده‌ای حق دریافت وجهی بیشتر از نرخ‌های مصوب ندارد، گفت: 4500 تومان نرخ مصوب کرایه تاکسی تلفنی در شهر زنجان است.


مجتبی عبدلی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: نرخ‌نامه جدید به همه تاکسی تلفنی‌ها اعلام شده و بر اساس آن نرخ ورودی در روز برای ۲۰ دقیقه اول 4500 تومان و برای شب 5000 تومان است.


وی تصریح ‌کرد: بعد از ۲۰ دقیقه برای هر دقیقه اضافی نرخ مشخصی اعلام شده و کسی حق ندارد مبلغی بیش از این را از مسافر دریافت کند و افراد در صورت مشاهده تخلف، حتما موارد را با شماره تلفن‌ ۳۳۳۶۴۷۳۴ در میان بگذارند.


این فعال صنفی با اشاره به اینکه شرایط نامناسب جوی و یا مسیر ناهموار دلیل بر دریافت مبالغ اضافی از مسافر نمی‌شود، افزود: متاسفانه تعداد کمی از مسافران شکایت خود را به اتحادیه اعلام می‌کنند، به همین خاطر ما نمی‌توانیم موارد را به‌درستی رصد و شناسایی کنیم.


عبدلی گفت: قطعا با همکاری مردم می‌توان مانع از بروز بسیاری از تخلفات شد و امیدواریم شهروندان نیز به این نکته توجه داشته باشند و در حال حاضر 110 تاکسی تلفنی و 5 آژانس بانوان در استان فعالیت دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: