• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-4091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

با مشارکت خیرین محقق می‌شود؛

زدودن گرد محرومیت از چهره مدارس روستایی طارم


مدیر آموزش و پرورش شهرستان طارم گفت: مشارکت خیرین، گرد محرومیت را از چهره مدارس روستایی می‌زداید.

 

یعقوب رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به بازسازی مدرسه شهید محمدی روستای کلتان طارم، گفت: این آموزشگاه با توجه به تعمیرات اساسی اداره‌کل با مبلغ 110 میلیون ریال تعمیر و به‌سازی می‌شود.

 

وی با اشاره به محدودیت اعتباری آموزش و پرورش در حوزه بازسازی مدارس و واحدهای آموزشی، بیان کرد: متاسفانه سهم اعتبارات آموزش و پرورش طارم اندک و مطالبات بی‌نهایت که به همین دلیل نمی‌توان به تمامی مطالبات پاسخ‌گو بود.

 

رحمانی با بیان اینکه باید از ظرفیت‌های خیرین و خود مردم محلی برای جبران کمبودها استفاده کرد، افزود: مشارکت مردم محلی در راستای بازسازی مدارس یکی از نیازهای لازم و ضروری به شمار می‌رود، لذا باید این مهم را در اولویت قرار داد.

 

این مسؤل با اشاره به اینکه تعمیر و به‌سازی این مدرسه از محل درآمدهای اختصاصی آموزش و پرروش از اعتبارات پارسال صورت می‌گیرد، یادآور شد: تعمیرات از 20 تیرماه سال‌جاری آغاز شده است که قرارداد آن شامل نخاله‌برداری سقف، سبک‌سازی و نصب ایزوگام است و در شروع سال تحصیلی جدید تحویل داده می‌شود.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه باید بدون توجه به محرومیت برای تحصیل علم تلاش کرد، یادآور شد: این محدودیت‌ها سبب می‌شود که دانش‌آموزان از همه توان و ظرفیت خود برای تحصیل علم و دانش استفاده کنند.

 

رحمانی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به مدارس روستایی، عنوان کرد: مشارکت خیرین گرد محرومین را از چهره مدارس روستایی می‌زداید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: