• سه شنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-2787-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مسئول روابط‌عمومی حسینیه اعظم زنجان:

حسینیه اعظم زنجان مهیای استقبال از عزای شهدای کربلا است


مسئول روابط‌عمومی حسینیه اعظم زنجان گفت: جهت خدمات‌رسانی مطلوب در ایام محرم، حسینیه اعظم زنجان از علاقه‌مندان به خادمی ثبت به عمل می‌آورد .


مجتبی شهامی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با آغاز ماه محرم و میزبانی حسینیه اعظم زنجان از عزاداران حسینی برنامه ثبت‌نام خادمی این مسجد شروع شده است .


وی افزود: در حال حاضر 3500 نفر به صورت خادم افتخاری در 20 واحد و معاونت حسینیه اعظم زنجان در طول سال و به ویژه در ماه محرم با توجه به حجم کاری ایام مشغول به خدمت‌رسانی در مسجد هستند .


شهامی تصریح کرد: علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام خادم افتخاری حسینیه اعظم زنجان می‌توانند از 10 لغایت 15 شهریورماه روزانه از ساعت 18 تا اذان مغرب و عشا به بخش روابط‌عمومی مسجد مراجعه کنند .


مسئول روابط‌عمومی حسینیه اعظم زنجان در ادامه یادآور شد: جذب خادم افتخاری با هدف ارائه خدمات مطلوب در ماه محرم انجام می‌گیرد؛ چراکه زنجان به نام پایتخت شور و شعور حسینی شهره است، در نتیجه برای برگزاری مراسم عزاداری سیدالشهدا (ع) باید برنامه‌ریزی کامل و جدی صورت گیرد .


شهامی در ادامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر حسینیه اعظم زنجان خود را همچون سایر هیئت مذهبی مهیای استقبال از عزای شهدای کربلا می‌کند تا امسال نیز شاهد برگزاری مراسم باشکوه هشتم محرم تجمع حسینیان در زنجان باشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: