• چهارشنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-2987-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آغاز ثبت‌نام ناشران برای حضور در نمایشگاه بزرگ کتاب


معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان اظهار کرد: ثبت‌نام ناشران برای حضور در نمایشگاه بزرگ کتاب آغاز شد.

 

ابراهیم قاسمی‌ در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه نمایشگاه بزرگ ‌کتاب زنجان از نهم تا چهاردهم مهرماه امسال در محل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان برگزار خواهد شد، گفت: ناشران از سراسر کشور می‌توانند در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

 

وی با اشاره به آغاز زمان ثبت‌نام ناشران کتاب برای شرکت در این نمایشگاه، ادامه داد: ثبت‌نام ناشران کتاب آغاز شده است و ناشران می‌توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران نسبت به حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی و ثبت‌نام کنند.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با هدف ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه و نیز افزایش سرانه مطالعه در سطح استان برگزار می‌شود و امید است در این جهت مثمرثمر باشد.

 

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان افزود: تمهیداتی در جهت ارائه تخفیف برای کتاب اندیشیده شده تا اقشار مردم با حضور در این نمایشگاه بتوانند از تخفیف ویژه‌ای جهت خرید کتاب بهره‌مند شوند، کما آنکه در سایر مواقع سال نیز این اداره‌کل با برگزاری طرح‌های تخفیف فصلی سعی در اشاعه فرهنگ کتابخوانی در میان مردم دارد، ضمن اینکه کتاب با تخفیف در اختیار اقشار مختلف با سلیقه متفاوت کتابخوانی قرار می‌گیرد.

 

قاسمی با اشاره به برپایی نمایشگاه مطبوعات در کنار نمایشگاه کتاب، خاطرنشان کرد: در خصوص این موضوع در حال انجام رایزنی‌هایی با وزارتخانه هستیم و در صورتی که بتوانیم موافق وزارتخانه را اخذ کنیم، در این زمینه نمایشگاه مطبوعات با حضور مطبوعات و رسانه‌های استانی در استان برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: