• چهارشنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-4991-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

فرماندار ماهنشان خبر داد:

پرداخت بیش از 2 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی


فرماندار ماهنشان گفت: تا به امروز 2 میلیارد و 731 میلیون تومان برای راه‌اندازی طرح‌های اشتغالزایی روستایی در شهرستان ماهنشان پرداخت شده است .


مجتبی نوری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به این‌که این میزان تسهیلات بانکی در مجموع برای 94 طرح پرداخت شده است، اظهار کرد: تا به امروز بانک کشاورزی به 51 طرح اشتغال شامل گلیم‌بافی، فرش‌بافی، کاشت گل محمدی و زعفران، 896 میلیون تومان تسهیلات پرداخت کرده و 17 طرح اشتغال نیز در حال بررسی است .


وی ادامه داد: پست‌بانک نیز برای راه‌اندازی 13 طرح اشتغال شامل کاشت گل محمدی، گلیم‌بافی و گردشگری یک میلیارد و 210 میلیون تومان تسهیلات پرداخت کرده است. همچنین 72 طرح در حال بررسی و 10 طرح در حال انعقاد قرارداد است .


نوری تصریح کرد: همچنین صندوق کارآفرینی امید برای 30 طرح در حوزه گلیم‌بافی، فرش‌بافی، پوشاک و کاشت زعفران 625 میلیون تومان تسهیلات پرداخت کرده است. 27 طرح نیز در حال بررسی و 10 طرح در حال انعقاد قرارداد است .


فرماندار ماهنشان با اشاره به این‌که طرح‌های مذکور برای 146 نفر اشتغالزایی ایجاد می‌کند، خاطرنشان کرد: سهم این شهرستان از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در مرحله اول 9 میلیارد تومان است. همچنین از اسفند پارسال تاکنون کمیته فنی شهرستان 16 جلسه تشکیل داده و به بررسی کمیت و کیفیت طرح‌های اشتغال‌زایی پرداخته است؛ در واقع طرح‌هایی که به کمتر از 250 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد توسط کمیته شهرستانی بررسی می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: