• پنجشنبه ۱۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-3984-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

رئیس اتاق تعاون استان زنجان:

حمایت از بخش تعاون نقش به‌سزایی در پویایی اقتصاد دارد


رئیس اتاق تعاون استان زنجان گفت: اگر بخش تعاون و بخش خصوصی حمایت شود، می‌تواند در پویایی اقتصاد و ایجاد اشتغال نقش به‌سزایی داشته باشد .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، احمد نصیری شامگاه دیروز در دیدار تعاون‌گران با استاندار زنجان، اظهار کرد: تعاون، نشات گرفته از آموزه‌های قرآنی است و تلاش تعاون‌گران مسیر را برای پویایی اقتصاد کشور هموار می‌سازد .


وی افزود: گاهی علی‌رغم دستورات شفاف و صریح و بی‌ابهام استانداری، در برخی نقاط و برخی زیرمجموعه‌ها بی‌مهری احساس می‌شود. برای گرفتن پاسخ باید روزها دوید و برای این سخن مصادیق فراوان است .


نصیری تصریح کرد: با توجه به اینکه استان زنجان از پتانسیل‌‌های بسیار قوی از جمله موقعیت جغرافیایی، راه‌های مواصلاتی و قرار گرفتن در مسیر جاده ابریشم و راه اروپا برخوردار است، اگر بخش تعاون در این استان حمایت شود می‌تواند پویایی اقتصاد را فراهم کند .


دبیر اتاق تعاون نیز در ادامه گفت: هیئت مقررات‌زدایی و تسهیل مجوزهای کسب و کار، مجوزی ابلاغ کرده مبنی بر اینکه ثبت تغییر در شرکت‌های تعاونی و اتحادیه‌ها بدون نیاز به اتاق تعاون، با اخذ مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی قابلیت اجرایی دارد .


رضا خاتمی خاطرنشان کرد: اتاق تعاون از سال 1395 درخواست کرده بود که یکی از میادین استان به نام تعاون نام‌گذاری شود. متاسفانه طی چند روز گذشته کمیته نام‌گذاری شورای شهر تشکیل شده ولی تقاطع مورد نظر که اتفاقا زمین اتاق تعاون نیز در آن بود به نام میدان 22 اسفند نام‌گذاری شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: