• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-3287-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برای اولین‌بار در زنجان صورت می‌گیرد؛

برگزاری ورک‌شاپ تخصصی اقتصاد در هنر


اولین ورک‌شاپ تخصصی اقتصاد در هنر برگزار می‌شود.


ساسان قجر در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه این ورک‌شاپ برای اولین‌بار در زنجان برگزار می شود، گفت: هدف از برگزاری این ورک‌شاپ، آشنا کردن هنرمندان هنرهای تجسمی با این مسئله که چگونه می‌توان آثار تولید شده خود رادر بازار خارجی به فروش برسانند .


وی ادامه داد: آگاهی یافتن هنرمندان از اینکه آثار هنری باید چه فاکتورهایی داشته باشد که قابل فروش باشد و یا چطور می‌توان با گالری‌دارهای خارجی ارتباط برقرار کنند، از مواردی است که باید آموزش داده شود و نحوه ارتباط برقرار کردن با گالری‌داران خارجی در این  ورک‌شاپ آموزش داده خواهد شد .


مسئول گروه تئاتر آزاد بهاران با اشاره به اینکه این کارگاه با حضور امین سیمین‌مرام برگزار می‌شود، گفت: این ورکشاپ در تاریخ 21 تا 22 شهریورماه و در ساعت 16 برگزارخواهد شد .


قجر با اشاره به اینکه این ورکشاپ به همت گروه تئاتر آزاد بهاران و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار خواهد شد، گفت: علاقه‌مندان جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند جهت ثبت‌نام به اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان مراجعه کنند.


وی افزود: در این کارگاه فرصت برای فروش آثار هنری هنرمندان شرکت‌کننده فراهم می‌آید؛ چراکه امین سیمین‌مرام گالری‌داری است که می‌تواند هم خود آثار مورد پسند خود را خریداری کند و هم شرایط را برای فروش آثار هنرمندان فراهم آورد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: