• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-1285-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

می‌توان با مدیریت صحیح، شرایط بازار را تا حدی کنترل کرد


نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر از قبل پیش‌بینی‌های لازم برای شرایط امروز اندیشیده می‌شد، شاهد رفتار منفعلانه نبودیم.

 

فریدون احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: باید به این نکته توجه داشته باشیم که اقدامات لازم برای مواجهه با شرایط فعلی انجام نشده است ولی باز هم می‌توان با تصمیم‌گیری درست و مدیریت صحیح موارد را تا حد زیادی کنترل کرد تا فشار بیش از این به مردم وارد نشود.

 

وی تصریح ‌کرد: قطعا با وحدت و همدلی می‌توانیم شرایط را کنترل کرده و این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم. البته همه قوا باید با همه توان وارد کار شده و با انجام وظیفه خود، شرایط را به سمت بهبود سوق دهند، البته باید با تدبیر لازم فشار تحریم‌ها را از روی جامعه برداشته و یا کم کنیم و این امر نیاز به ارائه راهکارهای عملیاتی است.

 

نماینده مردم زنجان و طارم در خانه ملت با اشاره به اینکه متاسفانه در مجلس نیز فکری جدی و طرحی مشخص برای شرایط فعلی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: متاسفانه راهکارها کاملا مقطعی است و پلان مشخصی را ارائه نمی‌دهد و باید در این رابطه تا زمانی که دیر نشده، اقدامی عاجل انجام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: