• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-5491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری زنجان:

قانون‌مداری جزو لاینفک مدیریت شهری است


معاون مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری زنجان گفت: قانون‌مداری جزو لاینفک مدیریت شهری است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، نادر احمدی در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید صائین‌قلعه با اشاره به مثلث دولت، شورا و شهردار به عنوان مثلث مدیریت شهری، عنوان کرد: چنانچه بخواهیم شهری ایده‌آل و مطلوب داشته باشیم باید وحدت و همدلی و انسجام خود را در کارها حفظ کنیم. خروجی مدیریت شهری باید تکریم شهروندان بوده و آسایش و آرامش را به دنبال داشته باشد.

 

این مسئول، قانون‌مداری را جزو لاینفک مدیریت شهری دانست و افزود: قانون‌مداری، داشتن روحیه مشارکت‌پذیری، تعامل با همه دستگاه‌ها، ایجاد تعادل بین هزینه و درآمد، پاسخ‌گویی شفاف به مردم، خوش‌فکری و جسارت، مدافع منافع شهر و پیگیری در جهت جذب منابع جدید از ویژگی‌های برجسته شهردار خوب است.

 

در ادامه این مراسم نیز رئیس شورای شهر صائین‌قلعه با بیان اینکه شورای شهر صائین‌قلعه فعالیت‌های خود را حول محور فرمایشات رهبری پیگیری می‌کند، تصریح کرد: در حوزه فرهنگی به موازات برنامه ششم توسعه حرکت خواهیم کرد و در صدد رفع مشکلات شهری هستیم.

 

جلال احمدی، پروژه‌محور و آینده‌پژوهی بودن را از مولفه‌های اصلی شورای صائین‌قلعه دانست و افزود: انتخاب و نظارت بر عملکرد شهردار از وظایف اصلی شورا است که در شهر صائین‌قلعه این امر به صورت جدی ادامه خواهد داشت.

 

رئیس شورای شهر صائین‌قلعه، نقش مردم در ساماندهی مسائل شهری را تأثیرگذار دانست و افزود: تک‌تک شهروندان صائین‌قلعه‌ای باید جهت گسترش فضای شهری و ساماندهی شهر به کمک شورا و شهردار جدید این شهر بیایند.

 

در ادامه این مراسم نیز معاون فرماندار شهرستان ابهر با بیان اینکه تودیع و معارفه در هر مقام و جایگاه مدیریتی وجود دارد، افزود: تنها چیزی که از جایگاه مدیریتی فرد باقی می‌ماند عملکرد و خدمتی است که برای رضای خدا و مردم انجام شده است.

 

علی محمدیان، خواستار پیگیری جدی‌تر کارها توسط شهردار جدید شد و گفت: مهم‌ترین اولویت شهردار جدید باید اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام باشد.

 

وی مردم را بهترین قاضی برای نظارت بر عملکرد مسئولان دانست و گفت: مردم باید در مورد عملکرد مسئولان و خادمان نظام نظر دهند، زیرا معتقدیم بهترین محکمه برای ارزیابی عملکرد مسئولان، مردم هستند.

 

در ادامه این مراسم نیز امام جمعه صائین‌قلعه از مشورت به عنوان لازمه اصلی کار نام برد و یادآور شد: شهردار و اعضای شورا باید از ظرفیت نخبگان در مسیر پیشرفت عمران و آبادانی شهر بهره‌منده شوند.

 

حجت‌الاسلام محمد نوری ضمن تأکید بر لزوم وحدت و همدلی و پرهیز از چند دستگی در شهرداری و سطح شهر، ادامه داد: تعامل در شورا ارزنده‌ترین مسئله در راه خدمت‌رسانی به مردم است.

 

در ادامه این مراسم نیز شهردار جدید صائین‌قلعه با بیان اینکه امیدوارم بتوانم در همه امور خداوند را ناظر بر اعمال خود قرار دهیم، گفت: برای توسعه شهر تلاش خواهد شد از تجربیات شهرداران و اعضای شورای شهر ادوار گذشته، افراد نخبه و صاحب‌نظر در پیشبرد اهداف مسئولیتی استفاده، و نظرات آن‌ها در مسیر تکمیل و اجرای طرح‌ها به کار گرفته شود.

 

مهدی واعظی، تلاش در پیگیری و حل مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی و شهری را از اهداف خود برشمرد و ادامه داد: دست یاری به سوی کسانی که دل در گرو همکاری دارند دراز کرده و دست آنانی که برای توسعه و آبادانی شهر تلاش می‌کنند را می‌بوسم.

 

به گزارس ایسنا، در پایان این مراسم ناصر حقانی تودیع و مهدی واعظی به عنوان شهردار صائین‌قلعه معرفی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: