• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-1385-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:

دشمن، وحدت ملی را نشانه رفته است


فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: دشمن وحدت ملی را هدف قرار داده است و با اجرای نقشه‌های شوم خواهان براندازی نظام است که باید هوشیار باشیم .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سردار جهانبخش کرمی در همایش طلایه‌داران تبلیغ زنجان، اظهار کرد: مبلغین و روحانیون همواره در صف اول انقلاب اسلامی قرار داشتند، امروز جبهه انقلاب با تمام قوا به ایستادگی در برابر تهاجمات جبهه کفر و باطل قرار گرفته است .


وی افزود: مبارزه در دو جبهه باطل و حق از آفرینش انسان تا پیامبر خاتم و از آن پس تا عاشورا و سپس انقلاب اسلامی و تا به امروز ادامه داشته است .


کرمی تصریح کرد: دشمنان نظام همواره با به راه انداختن جنگ‌های مختلف از قبل از پیروزی انقلاب تا به امروز که چهار دهه از آن سپری می‌شود، سعی در ملتهب کردن و سپس براندازی نظام داشته‌اند.


فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه یادآور شد: در دهه نخست پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان با به راه انداختن جنگ نظامی به سرکردگی صدام حسین به نبرد با انقلاب برآمدند که با جانفشانی رزمندگان اسلام و ملت همیشه در صحنه شکست خوردند .


کرمی گفت: دشمن پس از شکست در جنگ نظامی، هجمه نرم خود را با عنوان فتنه در داخل کشور اجرایی کرد که هجمه نخست آن فتنه سال  ۷۸ بود که باز هم با بصیریت ملت ایران با شکست مواجه شد .


وی تصریح کرد: زمانی‌ که انقلاب در دهه سوم پیروزی خود قرار گرفت دشمن به تلافی شکست‌های قبلی خود دست به تهدید سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، نظامی  و نفوذ کرد اما باز شکست خورد .


کرمی خاطرنشان کرد: در دهه چهارم انقلاب اسلامی وقتی دشمنان تلاش در سرنگونی نظام داشتند در این دهه با نفوذ در درون انقلاب، سعی در اجرای نقشه جنگ‌نرم دیگری بودند که در سال ۹۵ آن را با برنامه ریختن مردم به خیابان‌ها اجرا کردند، اما مردم استان زنجان به عنوان نخستین مردمی بودند که علیه این فتنه به پا خواستند و بازهم با همه‌گیر شدن این بصیرت در کشور، استکبار با شکست و سرافکندگی به خانه خود بازگشت .


فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان در ادامه خاطرنشان کرد: آمریکا در جبهه مقاومت و در برابر اراده الهی و بسیج مردمی در منطقه شکست خورد، به‌ طوری‌ که با شکل‌گیری همگانی بسیج در  کشورهای منطقه از جمله بغداد، سوریه و یمن شکست خوردند .


کرمی گفت: دشمن با چهار دهه نبرد تمام‌عیار نتوانست بر ملت ایران فایق آید، در نتیجه امروز جایگاه روحانیت ارزش‌های اسلامی و انقلابی، اعتقادات جوانان را مورد هدف قرار داده است و خواهان ایجاد فتنه داخلی و به راه انداختن جنگ روانی است .


وی تصریح کرد: دشمن در جنگ اقتصادی با جمع‌آوری نخبگان خود به میدان آمده‌ است که متاسفانه‌ عده‌ای در داخل کشور با احتکار کالا و ایجاد نابسامانی در بازار اقتصادی در حال دامن‌ زدن به این جنگ هستند .


کرمی یادآور شد: دشمن وحدت ملی را هدف قرار داده است و یکی از پروژه‌‌های آنان ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی است که مبلغین باید در ایام محرم نسبت به این مسئله هوشیار باشند تا این نقشه نیز خنثی شود .


وی خاطرنشان کرد: آمریکا و صهیونیست در راس استکبار جهانی قرار دارند، استفاده از فضای مجازی علیه نظام و هدف قرار دادن ایمان و  اعتقادات جوانان، ایجاد و یاس و ناامیدی در جامعه و فاصله انداختن بین مردم و مسئولان، نقشه‌های جدید دشمن است که باید هوشیار و آگاه باشیم .


کرمی تصریح کرد: امروز جنگ اراده و اعتقادات است که مبلغین با امید دادن و بسیج کردن مردم در برابر این توطئه باید به مبارزه با دشمن برویم؛ چرا که دشمن خواهان گرفتن جوانان از ملت است و باید جوانان را دریابیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: