• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-1585-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:

مدیریت محتوا، اصل مهم در برگزاری برنامه‌های مناسبتی محرم باشد


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: مدیریت محتوا و جلوگیری از انحرافات، برنامه مهم سازمان در برگزاری برنامه‌های مناسبتی محرم است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری در همایش طلایه‌داران تبلیغ زنجان، اظهار کرد: امسال ماه محرم از ویژگی‌های خاصی برخوردار خواهد بود و دارای دو ویژگی است.

 

وی افزود: امسال در راستای تبیین نهضت عاشورا باید به موضوعات مختلف توجه داشت؛ محرم امسال مقارن با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است که با شعار "افتخار گذشته و امید به آینده" برنامه‌ها در معرفی و تبیین دست‌آوردهای انقلاب اسلامی به مردم برگزار خواهد شد.

 

صفی‌یاری تصریح کرد: دومین ویژگی محرم امسال که باید بدان توجه داشت، توجه به توطئه‌های دشمنان بر علیه نظام است که باید در شبکه تبلیغی به آن توجه شود.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در ادامه یادآور شد: برنامه‌های اجرایی به صورت گفت‌وگومحور، منبرمحور و قرآن‌محور خواهد بود. دشمنان با شبه‌افکنی در صدد تنزل اعتقادات مردم هستند که متاسفانه این موضوع از سوی دشمنان در جامعه در حال پمپاژ است.

 

صفی‌یاری خاطرنشان کرد: توجه به انحرافات و مدیریت محتوا مهم‌ترین اقدمات این سازمان در محرم‌الحرام خواهد بود. همچنین توجه به موضوع تحکیم بنیان خانواده و اخلاق خانواده، از دیگر برنامه‌های شبکه تبلیغی در محرم‌الحرام محسوب می‌شود که از اهمیت به‌سزایی برخوردار است و در این محور، به دو موضوع تاب‌آوری و سازگاری اشاره خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: