• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-6591-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره عنوان کرد:

حمایت از کالای ایرانی، راهکار غلبه بر جنگ اقتصادی دشمنان


معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: حمایت از کالای ایرانی راهکار غلبه بر جنگ اقتصادی دشمنان است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شاهپوررضا کاظمی در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد، اظهار کرد: برای حفظ تعادل و ثبات قیمت‌ها در بازار مسئولان و دستگاه‌های ذی‌ربط وظیفه سنگینی را بر عهده دارند .


وی بر لزوم بازدید میدانی از بازار تاکید کرد و گفت: از این پس در هر ماه حداقل یک‌بار باید از بازار با همه دستگاه‌های ذی‌ربط و همچنین نیروی انتظامی بازدید به عمل آید تا مشکلات قابل مشاهده مرتفع شود.


کاظمی به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره و خاطرنشان کرد: هر چند تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد اما باید تلاش شود با نظارت دقیق بر بازار کنترل قیمت‌ها مستمر باشد.


این مسئول با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها باید به دنبال این باشند که دچار کمبود در تامین اقلام مورد نیاز مردم نشویم، اظهار کرد: مردم نیز باید در این عرصه کمک حال دولت باشند و تخلفات موجود در بازار را گزارش کنند .


کاظمی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان علیه کشورمان، یادآور شد: همانطور که مردم ما در هشت سال دفاع‌مقدس جنگیدند و پیروز شدند، امروز نیز باید در جنگ اقتصادی ابر قدرت‌ها علیه کشورمان پشتیبان کشور باشند .


وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه لزوم حمایت از کالای ایرانی، یادآور شد: بازاریان و مردم در کنار هم باید از تولیدات داخلی و تولید کننده داخلی حمایت کنند تا بتوانیم شاهد شکست توطئه‌های اقتصادی دشمنان باشیم .


در ادامه این جلسه نیز شهردار خرم‌دره با اشاره به اهمیت نقش بازار در تامین نیازهای اساسی مردم، رضایت‌مندی میان مردم و لزوم کیفیت بخشی عرضه و تقاضا را مهمترین هدف ستاد تنظیم بازار دانست .


امیرهوشنگ نوری‌آرا به همکاری شهرداری جهت ایجاد بازار روز و جمعه  بازار اشاره کرد و افزود: مسئولان تحت امر و مرتبط این حوزه در مسیر توسعه باید به دور از منفی‌نگری با نگاه امیدبخش به روند عرضه و تقاضا در بازار، فعالیت جهادگرانه را اولویت قرار دهند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: