• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-6791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در خانه ملت:

وحدت و همدلی، رمز عبور از جنگ اقتصادی دشمنان است


نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت و همدلی رمز عبور از جنگ اقتصادی دشمنان است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمد عزیزی در جمع مردم شناط با اشاره به بی‌ثباتی قیمت ارز طی چند ماه اخیر در کشور، اظهار کرد: عدم تمرکز در قیمت ارز موجب تاثیرگذاری در قیمت‌ها نیز می‌شود که همین امر سبب می‌شود پیمانکاران ما در اجرای پروژه‌ها با مشکل مواجه شوند .


وی با تاکید بر اینکه جنگ اقتصادی شروع شده توسط دشمنان از جنگ و نبرد با ادوات نظامی سخت‌تر است، اظهار کرد: دشمن تمام سرچشمه‌های اقتصادی را بر روی کشورمان بسته است و تحریم‌ها تبدیل به تحریم‌های تار عنکبوتی شده است .


این مسئول با اشاره به جدیت آمریکا در تحریم‌ها، ادامه داد: سفرای آمریکا به صورت شخصی در شرکت‌هایی که با ایران قطع رابطه کرده‌اند حاضر شده و از آنان تشکر می‌کنند .


عزیزی تاکید کرد: در این شرایط همه ما باید صبوری به خرج داده و مسئولان را همراهی کنند، زیرا وضعیت فوق العاده‌ای در کشور حاکم است .


وی با اشاره به اینکه جنگ در دنیا روش خود را عوض کرده است و از توپ و تانک به روش اقتصادی تغییر یافته است، افزود: خاورمیانه به علت ثروت‌های خدادادی همواره چشم طمع دشمنان را به دنبال داشته است و تنها کشوری که در این منطقه مقابل دشمنان سر خم نکرده، ایران است .


عزیزی با اشاره به اینکه جنگ اقتصادی دشمنان علیه کشورمان بسیار محکم و جانانه جلو می‌رود، ادامه داد: بیش از 2 هزار نفر به صورت آنلاین روی مسائل تحریمی ایران کار می‌کنند و تمام فکر رئیس‌جمهور نابسامان آمریکا ایران است .


وی با تاکید بر اینکه فشار بر روی مردم زیاد است، تصریح کرد: تحریم برای ما تازگی ندارد زیرا ما 40 سال است در تحریم هستیم اما با وحدت و همدلی مردم فشارهای سختی مانند جنگ را که گردنه‌هایی برای نظام به شما می‌رود به سلامت گذراندیم .


این مسئول با اشاره به اینکه ما همواره در مقابل دشمنان ایستاده و حق‌مان را گرفته‌ایم، گفت: علی‌رغم اینکه این گردنه، گردنه سختی است اما با همدلی و اتحاد این گردنه را نیز به سلامت خواهیم گذراند .


نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همدلی و وحدت نیاز اساسی امروز کشور است، ادامه داد: متاسفانه عده‌ای از این آب گل‌آلود ماهی می‌گیرند که امیدواریم قوه قضائیه با این افراد با قاطعیت برخورد کند .


وی با اشاره به تصویب منطقه ویژه اقتصادی ابهر، اظهار کرد: این موضوع یک فرصت استثنایی برای منطقه است، لذا همه باید برای جذب سرمایه‌گذار برای منطقه ویژه اقتصادی دست به دست هم دهند، زیرا زمینه شکوفایی اقتصادی منطقه را فراهم می‌کند .


این مسئول با بیان اینکه به ثمر نشستم منطقه اقتصادی کار سنگینی است و تحقق آن به زودی محقق نمی‌شود، اظهار کرد: این منطقه ظرفیتی برای آیندگان شهرستان است .


وی در ادامه افزود: بیمارستان امدادی در حال تبدیل شدن به یک بیمارستان تخصصی روانی تبدیل خواهد شد که مجوز آن نیز صادر شده است .


این مسئول با اشاره به اینکه ادامه عملیات ساخت ورزشگاه سه هزار نفری ابهر در حال انجام است، تصریح کرد: تلاش می‌شود استخر هیدج، صائین‌قلعه و سلطانیه نیز در کمترین زمان به بهره‌برداری برسد .


وی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به تمام مناطق شهر در بحث توسعه، یادآور شد: در تصویب بودجه شهرداری باید بحث توزیع متوازن بودجه در نظر گرفته شود تا مناطق حاشیه‌ای و پایین شهر نیز توسعه یابد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: