• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-4087-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان:

دستاوردهای انقلاب در فضای کنونی کشور نباید گم شود


استاندار زنجان گفت: فضای پرالتهاب اقتصادی امروز و بداخلاقی‌ها، نباید منجر به فراموشی دست‌آوردهای انقلاب شود .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اسدالله درویش‌امیری ظهر امروز در جلسه تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت در دفاع‌مقدس استان اظهار کرد: دفاع‌مقدس یکی از عرصه‌های درخشان و ارزشمند تاریخ حماسی کشور محسوب می‌شود که باید به درستی به نسل جوان ارائه شود .


وی افزود: باید حرمت پیشکسوتان دفاع‌مقدس را در کشور حفظ کنیم، نسل امروز نگاه خواهد کرد که مدیریت امروز با چه نگاهی به پیشکسوتان نگریسته است .


درویش‌امیری تصریح کرد: امسال با کاهش اعتبارات عمرانی مواجه هستیم، در بحث ساخت باغ‌موزه دفاع‌مقدس، استان زنجان باید از هر ردیف بودجه‌ای که در زنجان وجود دارد، اعتبار لازم تامین و این پروژه ساخته شود .


استاندار زنجان گفت: سال‌جاری به نام یاران انقلاب، نظام و رهبری در استان زنجان نامگذاری شده است که طی برگزاری جلسات مختلف هم‌اندیشی پای صحبت‌ها از گلایه‌ها، انتقادها، طرح ضعف‌ها و اشتباهات نشسته‌ایم که می‌توانم بیش از چند ساعت را در بیان گلایه‌ها، کج‌اندیشی‌ها و رانت‌خواری‌ها صرف کنیم اما امروز کشور در شرایط بسیار حساسی قرار دارد و در اصطلاح کشتی ما در دریای طوفان‌زده در حال حرکت است .


نماینده عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: باید با تحمل و پشتکار آرامش را به دریای طوفان‌زده برگردانیم؛ باید هر کس در جایگاه خود به ناخدای کشتی کمک کند .


وی گفت: پیشکسوتان دفاع‌مقدس پدران انقلاب اسلامی هستند، اگر فرزندان نافرمانی،کج‌روی، بداخلاقی و نامهربانی می‌کنند، ما باید با آنان درست برخورد کنیم. گاهی با حوصله و فداکاری و گاهی با از خود گذشتن اما نباید از انقلاب و آرمان‌های امام راحل و شهدا بگذریم .


درویش‌امیری تصریح کرد:  امسال در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، مخالفان نظام غوغا به پا کرده و هر روز با به راه انداختن جنگ روانی سعی در تخریب انقلاب و نظام اسلامی دارند . متاسفانه طی چند ماه اخیر شاهد بهم‌ریختگی و نابسامانی اوضاع اقتصادی همچون نوسانات بازار ارزی و رانت‌خواری هستیم که این‌ها بهانه و سوژه دست دشمن داده است .


وی تصریح کرد: در چهل سالگی انقلاب ای کاش در مسیری قرار می‌گرفتیم که خدمات شایسته انقلاب را به خوبی به همگان بازگو می‌کردیم؛ چراکه جمهوری اسلامی در این چند دهه کم خدمت نکرده است اما متاسفانه در مسیری قرار گرفته و حرکت می‌کنیم که خدمات شایسته انقلاب در فضای پرالتهاب اقتصادی و بداخلاقی‌های زشت اقتصادی امروز گم شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: