• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-6891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای اسلامی شهر هیدج:

حراست، چشم بینای هر سازمان است


رئیس شورای اسلامی شهر هیدج گفت: حراست، چشم بینای هر سازمان است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، قربان‌علی نقی‌لو در مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید حراست شهرداری هیدج  با اشاره به اهمیت و جایگاه حراست در هر سازمان، بیان کرد: نقش و جایگاه حراست در هر سازمانی بسیار مهم و حیاتی است و با توجه به وظایف و گستردگی حوزه فعالیت شهرداری حراست شهرداری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است .


وی تاکید کرد: صیانت از سازمان که شامل نیروی انسانی و تجهیزات هست به عهده حراست است که به‌عنوان یکی از پایه‌های استواری سازمان محسوب می‌شود .


این مسئول ادامه داد: حراست با آسیب‌شناسی، پیش‌بینی و پیشگیری از ناهنجاری‌ها در قالب چشم بینای سازمان و مدیر عمل کرده و مدیریت را در رسیدن به سلامت و اهداف سازمانی کمک می‌کند.


در ادامه این مراسم نیز شهردار هیدج با بیان اینکه در دوره جدید شورا و شهرداری اتفاقات بسیار خوبی رخ داده است، اظهار کرد: بخشی از این اتفاقات مربوط به حوزه عمران شهری و بخش دیگر مربوط به حوزه اداری شهرداری است که تماما قابل دفاع بوده و با مساعدت و راهنمایی‌های شورای شهر و تلاش کارکنان زحمتکش شهرداری حاصل شده است .


مسعود امیدی با تاکید بر اینکه به هیچ‌وجه اجازه جناح‌بندی، یارکشی و دسته‌بندی بین کارکنان و واحدها داده نشده است، ادامه داد: با وجود مدیریت شهری جدید این رویکرد به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد .


وی با بیان اینکه فضای حاکم در شهرداری فضای کار، تلاش و کوشش است، گفت: خوشبختانه بی‌ادعاترین و پرتلاش‌ترین نیروی انسانی در شهرداری هیدج مشغول فعالیت هستند، به طوری که در چارچوب قانون در انجام وظایف خود به هیچ وجه کوتاهی نداشته و تکریم ارباب رجوع در اولویت امورات شهرداری قرار دارد .


این مسئول تاکید کرد: در این مدت سعی شده است همه اقدامات در چارچوب قوانین و فرآیندهای قانونی انجام بگیرد تا در آینده به شکلی نباشد که در پیشگاه خداوند متعال، شهروندان و دستگاه‌های نظارتی ذی‌ربط پاسخ‌گو و شرمنده باشیم .


امیدی یادآور شد: این جابه‌جایی‌ها و آمدن و رفتن‌ها در نظام جمهوری اسلامی ایران امری طبیعی بوده و به هیچ وجه دلیل بر ناکارآمدی فرد نیست بلکه صرفاً استفاده از فکر و نیروی جدید در راستای نیل به اهداف سازمان است.


به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم ناصر مرسلی تودیع و خلیلی به عنوان مدیر جدید حراست شهرداری هیدج معارفه شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: