• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-5684-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان:

نباید در شرایط حاضر به فکر منافع شخصی بود


رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: در شرایط حاضر نباید به فکر منافع شخصی بود.


شهرام طهماسبی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در حال حاضر همه مردم و اقشار جامعه به مشکلات کنونی اقتصاد دچار هستند، از همین رو هم کل جامعه باید برای بهبود این شرایط تلاش کنند. در صورتی که قیمت‌ها افزایش یافته و در نرخ‌ها نوسان مشاهده می‌شود، به حتم شرایط موقتی در کشور است.


این مسئول ادامه داد:   لازمه عبور از این شرایط این است که هر شخصی در هر جایگاه و شغل و مقامی کار خود را به درستی و به شکل صحیح انجام دهد و به فکر منافع شخصی و موقت نباشد.


وی با بیان اینکه دولت یازدهم و دوازدهم همه تلاش خود را طی پنج سال گذشته برای بهبود شرایط اقتصادی کشور به کار بسته است، افزود: همه کارگزاران دولت، باید به گونه‌ای تلاش کنند که خدمات به شکل مطلوب و بهینه برای مردم ارائه شود برای بهینه‌سازی ارائه خدمات در جامعه باید فرآیندها را اصلاح کرد و از امکانات و ابزارهای بهتری بهره گرفت.


طهماسبی خاطرنشان کرد: گاه چون نیاز مشتری یا ارباب‌رجوع به درستی ارزیابی نمی‌شود، پاسخ درستی هم به دست وی نمی‌رسد از همین رو باید تلاش کرد که در همه بخش‌ها، پاسخی متناسب با مطالبه مردمی ارائه شود.


رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان، با بیان اینکه توسعه لزوما با پول و منابع حاصل نمی‌شود، تصریح کرد: مدیران بایستی به دنبال آموزش و ارتقای مهارت‌های خود باشند؛ چرا که این اولین و اساسی‌ترین اقدامی است که باید توسط یک مدیر در هر نقطه جغرافیایی انجام شود. در صورتی که دانش و باور مدیران در مسیر توسعه قرار گیرد، می‌آموزند که از ظرفیت خود در مسیر توسعه و پیشرفت شهر، استان و کشور خود استفاده کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: