• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-5784-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان:

جذب بهینه منابع بانکی باید منتج به ایجاد اشتغال شود


معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان تاکید کرد: جذب بهینه منابع بانکی باید منتج به ایجاد اشتغال شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، فرامرز نیک‌سرشت در کمیته نظارت بر تسهیلات تکلیفی و منابع بانکی استان، با تاکید بر اینکه جذب منابع بانکی باید به ایجاد اشتغال منتج شود، گفت: باید در دریافت وثائق و مستندات ارائه شده از سوی متقاضیان تسهیلات اشتغالزایی، دقت کرد تا این تسهیلات حتما به طور حقیقی در راستای ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار هزینه شود.

 

وی از فرمانداران، مدیران دستگاه‌های اجرایی و روسای بانک‌های استان خواست تا با ارتباط و تعامل بیشتر با یکدیگر، مناغشات کاری ساده خود را پیش از طرح در کمیته‌های استانی، حل و فصل کنند تا مصوبات جلسات کمیته‌های استانی به صورت کاربردی‌تر باشد.

 

این مسئول همچنین بر تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان تاکید کرد و افزود: چنانچه برخی از متقاضیان در مدت زمان تعیین شده نتوانسته‌اند وثائق و ضمانت‌های بانکی مصوب را فراهم کنند باید حذف و با طرح‌های آماده دیگر جایگزین شوند.

 

معاون استاندار زنجان ادامه داد: نباید پرداخت تسهیلات کلان اشتغالزایی، بیش از این معطل ارائه مستندات و وثائق شود و روند ارائه تسهیلات را به تعویق بیاندازند.

 

گفتنی است، در این جلسه مشکلات برخی از شهرستان‌های استان در زمینه دریافت تسهیلات سه مرحله‌ای راه‌اندازی دامداری برای روستائیان و نیز مسائل بانکی روستائیان مجسمه‌ساز در شهرستان خدابنده مورد بررسی قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: