• چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-13014-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور:

عشق و دانش، لازمه فعالیت در مدارس استثنایی است


رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: معلمان مدارس استثنایی در کنار عشق به کار خود باید از دانش به‌روز نیز برخوردار باشند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مجید قدمی در بازدید از مدرسه استثنایی پویا در ابهر با بیان اینکه انسان جهانی ناشناخته است، اظهار کرد: شناخت انسان و مقوله تفاوت‌های فردی وظیفه ما است.

 

وی با اشاره به اینکه فضای مدارس استثنایی، فضای ایثار، عشق و علم است، اظهار کرد: برای موفقیت بیشتر در این حوزه علاوه بر عشق، تخصص و دانش نیز باید همراه باشد.

 

این مسئول با اشاره به موفقیت‌های دانش‌آموزان استثنایی در کنکور، تصریح کرد: بیش از ۳۰۰ نفر از دانش‌آموزان استثنایی در آزمون سراسری امسال پذیرفته شدند که این امر در سایه تلاش معلمان حاصل شده است.

 

وی با تاکید بر اینکه ارج و قرب معلمان استثنایی نزد خداوند زیاد است، اظهار کرد: تدریس در مدارس استثنایی جزو کارهای نیک و ماندگار است.

 

معاون وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه شغل معلمی دانش‌آموزان استثنایی مختص کسانی است که عاشق این کار هستند، ادامه داد: معلمان استثنایی باید به‌روز بوده و دانش فراوان داشته باشند که تلاش ما در سازمان، برگزاری کلاس‌های آموزشی با هدف به‌روزرسانی دانش این معلمان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: