• چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-5984-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان تاکید کرد:

لزوم پیگیری پروژه‌های نیمه‌تمام


استاندار زنجان گفت: پروژه‌های نیمه‌تمام باید با توان مضاعفی پیگیری شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اسدالله درویش‌امیری در یازدهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان زنجان با تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع)، اظهار کرد: وضعیت پریشان ارز و سکه همه را غافل کرده و موجب شده تا ذهن همه متوجه این امر شود و متاسفانه همه ماموریت‌های سال‌های 95 و 96 به قوت خود باقی است و همه پروژه‌های نیمه‌تمام ادامه دارد.

 

این مسئول ادامه داد: طرح‌های آبیاری نوین، گازرسانی به روستاها و احداث خانه بهداشت و سلامت جزو پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است و کدام مسئول ابلاغ کرده که فعالیت این پروژه‌ها لغو شده است.

 

وی افزود: در حال حاضر همه ماموریت‌های سال گذشته به قوت خود باقی است و باید وزارتخانه‌ها برش استانی را برای برنامه‌های امسال اعلام می‌کردند ولی اگر برنامه‌ای اعلام نشده باید توجه داشت که پروژه‌ها نباید تعطیل شود.

 

نماینده عالی دولت در استان زنجان، خاطرنشان کرد: پنج دستگاه اجرایی متولی اجرای ۲۷ ماموریت هستند و دستگاه‌ها باید در اجرای وظایف خود بهانه‌تراشی را کنار بگذارند و وظایف متعدد خود و حداقل وظایف دستگاهی را به درستی انجام دهند.

 

درویش‌امیری با تاکید بر اینکه پروژه‌های نیمه‌تمام باید با توان مضاعف دنبال شود، یادآور شد: انتظار می‌رود سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، زمانی را برای ارائه عملکرد دستگاه‌ها در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در نظر بگیرد و دستگاه‌ها نباید در اجرای وظایف منتظر دستور‌العمل از تهران باشند.

 

استاندار زنجان تصریح کرد: نباید تحت تاثیر فضای بد و رکود اقتصادی قرار بگیریم و باید مسیر را ادامه دهیم؛ چراکه کم‌تحرکی و بی‌تعهدی بخشی را به حساب ستاد اقتصاد مقاومتی می‌گذاریم. همچنین در شرایط کنونی مسئولان باید در انجام ماموریت‌ها و ارائه خدمات به مردم دل‌سوزی و تلاش بالایی داشته باشند و زمان کمتری را به استراحت بپردازند و اسامی دستگاه‌هایی که در مسیر خدمت به مردم خلل ایجاد می‌کنند را به رسانه‌ها اعلام می‌کنیم.

 

این مسئول با تاکید بر تعیین تکلیف شبکه طرح سد گلابر، اظهار کرد: ورود استانداری در همه مسائل وجهه مناسبی ندارد و دستگاه‌ها باید به وظایف خود به درستی عمل کنند. همچنین بهتر است جلسه‌ای در محل سد برگزار و مشکلات آن حل شود.

 

وی عنوان کرد: پخش گزارش نادرستی از وضعیت فعالیت یکی از شرکت‌های تولیدی استان زنجان از رسانه ملی موجب رنجش خاطر سرمایه‌گذار آن واحد شده است که باید جبران شود. نباید با انتشار اخبار ناصحیح از طریق رسانه ملی، موجب رنجش فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان شد و آرامش و امنیت سرمایه‌گذاران در استان‌ها را برهم زد لذا صدا و سیمای مرکز زنجان باید در پاسخ به آن گزارش نادرست پخش شده، گزارشی از عملکرد صحیح و مطلوب این واحد تولیدی استان تهیه و منتشر کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: