• شنبه ۲۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-2788-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان در زنجان اردو زد


مربی زنجانی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از برپایی اردوی چهارم تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان به میزبانی زنجان خبر داد و گفت: این اردو از 22 شهریور آغاز شده و تا 27 ماه‌جاری ادامه خواهد داشت.


آذر همایون‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، گفت: استان زنجان از 22 شهریورماه میزبان چهارمین اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان است.


وی افزود: این مرحله از اردو با حضور 12 بسکتبالیست در سالن ولیعصر هیئت جانبازان و معلولان زنجان برگزار می‌شود که از استان زنجان پنج بانوی بسکتبالیست در این اردو حضور دارند.


همایون‌پور تصریح کرد: آخرین مرحله از اردوی آمادگی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر متصل به اعزام خواهد بود که از یک مهر در تهران آغاز و تا نهم جهت اعزام به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا ادامه خواهد داشت.


مربی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان یادآور شد: چهارمین اردوی آمادگی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان لغو شده بود اما با کمک انجمن بسکتبال با ویلچر ایران و اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان این اردو در این استان برگزار خواهد شد که این اقدام قابل تقدیر بوده که نشان‌دهنده دغدغه مسئولان ورزشی استان است.


وی تصریح کرد: برپایی اردوی چهارم و پنجم تیم‌ملی در راستای رفع و برطرف کردن نقاط ضعف تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان خواهد بود، حضور در بازی‌های آزاد بانکوک کمک شایانی به تیم‌ملی ایران جهت حضور پرتوان و با قدرت در بازی‌های آسیایی جاکارتا 2018 داشته است.


همایون‌پور خاطرنشان کرد: این مرحله از اردو تا سه‌شنبه 27 شهریور ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: