• دوشنبه ۲۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-2786-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل انتقال خون استان زنجان عنوان کرد:

پایگاه انتقال خون استان، آماده ارائه خدمات به عزاداران حسینی


مدیرکل انتقال خون استان زنجان اظهار کرد: پایگاه انتقال خون استان آماده ارائه خدمات به عزاداران حسینی است.


سیامک اسدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه روزهای  تاسوعا و  عاشورا فرصت ارزشمندی برای عزاداران حسینی است تا نذر خون کنند، گفت: امسال نیز مطابق سنوات گذشته سازمان انتقال خون آمادگی لازم را جهت ارائه خدمات به عزاداران حسینی در جهت انجام نذر خون مردم دارد.


وی ادامه داد: بر این اساس پایگاه انتقال خون شهر زنجان، واقع در چهارراه سعدی طی روزهای تاسوعا و عاشورا   در دو نوبت صبح و عصر از ساعت 7.30 الی 18.45 بعد از ظهر و روز جمعه نیز از ساعت 13.30 تا 19 عصر آماده ارائه خدمات‌رسانی به زائران حسینی خواهند بود.


مدیرکل انتقال خون استان زنجان اظهار کرد: شهروندان ابهری نیز می‌توانند روزهای تاسوعا و عاشورا از ساعت هشت تا 12 ظهر به مرکز اهدای خون این شهر مراجعه کنند .


اسدی با اشاره به تراکم مراجعه‌کنندگان در این روزها، گفت: در این روزها سعی می‌شود با نوبت‌دهی به رجوع‌کنندگان برای روزهای سرد سال نیز نوبت داده شود تا در این روزها که میزان مراجعه برای اهدای خون کمتر می‌شود عزاداران حسینی نذر خود را ادا کنند.


وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند نذر خود را در قالب اهدای خون و پلاسما که نیاز اساسی در طول سال است ادا کنند و باید توجه داشت که پلاسما اهدایی پس از انجماد قابلیت نگهداری تا دو سال را دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: