• یکشنبه ۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-7584-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان:

صنعت فرش به فراموشی سپرده شده است


رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: صنعت فرش استان در سال‌های گذشته به دلیل برخی کمبودها به فراموشی سپرده شده است.


غلامحسین جمیلی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به برگزاری مجمع انتخاباتی انجمن فرش دستباف استان زنجان، اظهار کرد: صنعت فرش نیازمند فعالیت صنعتی‌گونه است و تفکر اتاق زنجان ارائه خدمات در بخش‌های مختلف به همه صنوف، به ویژه صنایع دستی و صنعت فرش است.


این مسئول ادامه داد: صنعت فرش طی سال‌های گذشته در استان زنجان به دلیل برخی کمبودها به فراموشی سپرده شده است و هرچه حوزه فرش تقویت شود، ذی‌نفعان و فعالان این بخش بیشتر بهره‌مند خواهد شد که منجر به افزایش شاخص‌های اقتصادی استان می‌شود.


وی افزود: نام‌گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی، نقشه راه سعادت، آبادانی و توفیقات بیش از پیش کشور است و با نظر به حمیت و تعصب ذاتی مردم ایران که در بسیاری از رویدادهای پرفروغ تاریخی، کوته‌فکران و بدخواهان را در بهت و حیرت برده است.


جمیلی خاطرنشان کرد:   در حال حاضر حمایت از کالای ایرانی به تعصب و غیرت ایرانی نیازمند است تا این ایدئولوژی هوشمندانه به یک ارزش و عادت بین ایرانیان تبدیل شود.


رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان، یادآور شد:   بایستی برای تحقق و شکل دادن به حمایت از تولیدات داخلی ضمن گسترش و تقویت  زیرساخت‌های اقتصادی در حوزه‌های مختلف به بسترسازی مناسب در راستای جلوگیری از قاچاق و ممنوعیت واردات محصولات مشابه تولید شده در کشور توجه ویژه شود.


وی تصریح کرد: نباید فراموش کرد که همه نباید کارآفرین سرآمد و مشهور باشند، بلکه کارآفرینان باید بتوانند در شغلی که ایجاد کرده و فعالیت می‌کنند در سطح خودشان موفق شوند و مراحل رشد و شکوفایی را قدم به قدم طی کنند همچنین همه کارآفرین نیستند و نمی‌توانند شغل ایجاد کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: